Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Toliko buke oko postavljanja moderatora...a sami smo ih nedavno trazili.No dobro...svako ima pravo na svoje misljenje...Medjutim,tragedija je,sto se ne dozvoljava ni pocetak,a vec se osudjuje...Ja takodje nisam trazila to mesto,i rado cu ga prepustiti,ako neko zeli to mesto...

I jos nesto...ne smatram da je moderatorstvo bilo kakva moc,ili vlast...jer ovde moci i vlasti nema... Ovde treba da postoji,tolerancija,smisao za humer i pre svega jedna vrsta pravednosti...

KRIVIČNA DELA PROTIV SLUŽBENE DUŽNOSTI
Zloupotreba službenog položaja
Član 359.
(1) Službeno lice koje iskorišćavanjem svog službenog položaja ili ovlašćenja, prekoračenjem granice svog službenog ovlašćenja ili nevršenjem svoje službene dužnosti pribavi sebi ili drugom kakvu korist, drugom nanese kakvu štetu ili teže povredi prava drugog,
kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.
KRIVIČNA DELA PROTIV SLUŽBENE DUŽNOSTI
Zloupotreba službenog položaja
Član 359.
(1) Službeno lice koje iskorišćavanjem svog službenog položaja ili ovlašćenja, prekoračenjem granice svog službenog ovlašćenja ili nevršenjem svoje službene dužnosti pribavi sebi ili drugom kakvu korist, drugom nanese kakvu štetu ili teže povredi prava drugog,
kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.[/quote]

Tebe bi trebali onda uhapsiti vec prvog dana kada si stupio na duznost. Hihihihii... Smile
Tebe bi trebali onda uhapsiti vec prvog dana kada si stupio na duznost. Hihihihii... Smile

Ja sam se pre stupanja na duznost izjasnio da cu da zloupotrebljavam sluzbeni polozaj... twisted

Ja sam se pre stupanja na duznost izjasnio da cu da zloupotrebljavam sluzbeni polozaj... twisted

A ja cu da zloupotrebim tvoj polozaj. twisted

A ja cu da zloupotrebim tvoj polozaj. twisted

MOZES DA ZLOUPOTREBIS I MOJ.......... 8) 8) 8)

A ja cu da zloUPOTREBIM tEBE. twisted
A ja cu da zloupotrebim tvoj polozaj.

Pisem ovo a ruka mi drhti....
A ja cu da zloupotrebim tvoj polozaj. Twisted Evil

Pisem ovo a ruka mi drhti....

Tek ces, da zadrhtis, kada te Micada upotrebi. Wink
Tek ces, da zadrhtis, kada te Micada upotrebi.

Moze da mi izede kaku...
[quote="ArmandoCarlos
Moze da mi izede kaki...[/quote]

Pa vitamini.... Wink
Jbt, ovdI svi pricaju o nekim polazzajima! Ja se ponad'o da pricaju o sexu... roll Pomislih "Zzivnuo nam FORUM! :D "! OndaK sam video da sam u pogre$nom odeljku arrow "ZEZANCIJE"! Unhappy Predjoh u "EROTIKU", al' tamo je situacija jo$ gora... 'Ajde pochMite sa tim sexom(nije bitno gde) pa da i ja zauzmem udoban polozaj... i kokitze!
@stupid

Cinizam i to do jaja...Zbog chega nisi to swe napisao istom na PVT i
time ga upozorio na mogutje konsenkwentze,nego owako nisko,poltronski....?Zawist je teshka bolest tebra,a ti je ochigledno ne lijechish wetj njegujesh...
Netju nishta retji o TM-ovom karakteru,jer je owo swe wizuelno,ali je ochito pismeniji i puno inteligentniji od tebe ,i to je bio razlog da mu se oswetish na jedan glup i krajnje primitiwan nachin.Owim ne oprawdawam njegow postupak,swi grijeshimo,ali je ljudski da budemo upozoreni na iste....

Na owe twoje poziwe na "pushenje",shta retji,nisam nauchio da upoznajem ljude na "TWOJ NACHIN"...Uostalom >

teraj ga u pichku materinu bwwe!!!!

twisted twisted twisted

Nowu temu ne zasluzhujesh-ne rasprawljam sa shuptzima twog' kalibra..
Tuzni zbore dragi Miko,

Kao sto vidis evo se tvoji cigani sastadesmo pred

tvoju rupu, da te ispratimo sa ovaj svet. Ne secas se Miko bre,

kada si bio ziv, bio si bre sila, bio si bre otoritet na

nas cigani. Bio si bre kmet opstine i naj-laf.

Ne secas se Miko bre kada se dohvatimo ja sos Peru,

Pera sos Jovu, a Jova sos Gile, ti dodjes bre Miko i rasteras sve u

picku materinu.

Ti si Miko jedini bio laf, jer si ti jedini smeo da

prdnes pred Lale pandur bez stra.

Ne secas se Miko bre kada si bio primat na nasu cigansku

kapelu. Svirao si Miko bre kao Poganin u usta te jebem!

Druze Miko ti si bio veliki vrtoguz na violinu. E , tuzni

zbore, sto je svirao ... Mika, da mu jebem mrtvu majku cigansku, a kad sa svoje

cemane uvati visoko CE ,

pa kad zasvira "Kosku" pa "Madam jebem te fraj", a

publika skici u sav glas, i nas, ima da nas nema.

Lele, ti kurafti bila sudbina bre Miko, kad te vidim na

tu mrtvu dasku sas pruzeni papci i zatvoreni kapci, kako lezis mlad i

krut, ko moj kurac, dodje mi bre Miko da idem u picku materinu.

Dosta bre Miko, u dupe te jebem, od silne zalbe ce mi

srce napukne, tresnem ti ga tetki u carapu, kad si umreo tako mlad i

zelen - ko finansijska bluza.

Ti si bre Miko otiso na onaj svet, a evo ti moj k****

sto ces se vratis na ovaj. Laka ti bre bila nasa ciganska zemlja.

Zdravo da si bre Miko, ziveo!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:35 pm.