Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ja sam jos uvek tu lol

I ja sam, ali sve manje imam volje da se to ne promeni.
><

iskreno ja tek sad bas imam volje da ostanem ovde lol lol

Znaci, Ti ces da zatvoris vrata Smile OK, to smo resili....Smile

i da okrenem kljuc i ugasim svetlo lol lol
Moderatori mi uopshte ne smetaju,stoga nemam razloga da budem protiw i da goondjam,mozhda me malo iritira owa boja ,al' sami smo trazhili promjene...Malo me iritira i to shto neki od chlanowa,koji su prawili nekakwe grupatzije,imaju osjetjaj da swi mi imamo takodje
"swoje grupatzije",i da mislimo samo na njih i kako da im zagorchamo zhiwot na owom forumu.Ja retzimo,swe shto napishem
osjetjam spontanom reaktzijom na neke od gluposti koje dotichni poshalju u "etar",ne osjetjam nikakwu potrebu da se grupishem ili pregrupisawam (pogotowo ne radi njih)...

P.S Atzo bwe nemoj da me zakljuchash ...

wink wink wink
delim savete za resenje problema. 100 kinti recenica. popust na kolicinu...
...kakwi ste wi........ smorTzi...............
...jeste sve konfuzno..

Odlaze, dolaze, more alter nick-ova, admin se seremonijalno pojavi i nestane.. itd. Moderatori su zvanicno postavljeni ali nestaju u vidu magle i koji su ostali fiktivno postoje. Ne vidim sta je konfuzno. Isto je kao i pre. Sve je super. :D

No hard feelings, ali i ti si otisla pa si se vratila, zar ne. Wink Nema potrebe za sarkazmom. Wink
aaaaaaaaloooooooooo

kutz
kutz
kutz

ima l' koga, da udjnem u forumche?
@stupid

Cinizam i to do jaja...Zbog chega nisi to swe napisao istom na PVT i
time ga upozorio na mogutje konsenkwentze,nego owako nisko,poltronski....?Zawist je teshka bolest tebra,a ti je ochigledno ne lijechish wetj njegujesh...
Netju nishta retji o TM-ovom karakteru,jer je owo swe wizuelno,ali je ochito pismeniji i puno inteligentniji od tebe ,i to je bio razlog da mu se oswetish na jedan glup i krajnje primitiwan nachin.Owim ne oprawdawam njegow postupak,swi grijeshimo,ali je ljudski da budemo upozoreni na iste....

Na owe twoje poziwe na "pushenje",shta retji,nisam nauchio da upoznajem ljude na "TWOJ NACHIN"...Uostalom >

teraj ga u pichku materinu bwwe!!!!

twisted twisted twisted

Nowu temu ne zasluzhujesh-ne rasprawljam sa shuptzima twog' kalibra..

a uuu!

a sta se ti toliko trsis oko toga .
nisam nista pisao na pvt ,ovako bar ljudi vide sa kakvim finim kulturnim ,postenim, ljudima imaju posla .

sto se tice inteligencije ,ne tvrdim da nisi intligentniji ,niti sam spominjao inteligenciju.

evo i priznajem da si inteligentniji.

a sto se tice karaktera, nigde nisam pisao da sam karakteran.za razliku od tebe .

a s obzirom da si inteligentniji ,barem ne moram da se sekiram kad me ne bude bilo ovde.dok sam tu mozes da mi pusis a kad me ne bude pusi sam sebi .a sobzirom da je to vecini muskaraca nemoguce ,za tebe se ne sekiram inteligentan si ti, snacices se .

ajde nastavi da pusis .
4. Da se za moderatora imenuje clan koji koristi nick zedlion, on sve voli...

ej!BR!

nije mi jasno zasto vam je toliko lav trn u oku ?

vidim da ste njega opominjali .a zasto niko nije javno opomenuo Durka ?on je mnogo ruznije reci pisao lavu?

prvi ga je napao bambino , njega i Helenu .zasto niko nista nije tada rekao .
iskreno mislio sam da ste vi nepristrasni ali mi se sve vise cini da nisam bio u pravu .

a za lava i Helenu .

ne dozvolite da vam nabacuju komplekse vrlo iskompleksirani ljudi.

zasto to pisem ?

covek koji pet puta u cetiri meseca spominje da menja gace i carape svaki dan kao i to da ima auto ,da je veoma uspesan ,inteligentan,mlad,lep ,menja cetkicu za zube svaki mesec a visi ovde po ceo dan,i napada druge ili laze ili nesto sa njim nije u redu .

da je on zaista takav kako se opisuje ,sto ne znaci da i nije ,on bi po svoj logici trebao da bude zauzet sto poslom sto zenama .

sto se tice vas sasvim ste OK , tako ko god da vam nesto kaze ne sekirajte se.

lave pogledaj film >hrabro srce <Mel Gibson.to je fil za tebe ,inace moj omiljeni .

ovde nema ni pravde ni postenja .dakle , ja mislio da sam ja najveci lazov ,ali sad vidim da ima i mnogo vecih .mislim na sopstvene opise kojima ste se svi vi ovde opisali.

pozdravljam vas jos jednom.
Ko je sad pa DUROK?

Hocemo li prestati s prepucavanjem, pa da krenemo dalje :?: S malo lepsim rasplozenjem i ugodnijim pricama. Smile

Znamo mi i to, Smile kad hocemo Smile
Ko je sad pa DUROK?

Hocemo li prestati s prepucavanjem, pa da krenemo dalje :?: S malo lepsim rasplozenjem i ugodnijim pricama. Smile

Znamo mi i to, Smile kad hocemo Smile

tutifruti ,tebi svaka cast ,za tebe sve najbolje .
Sve je ok kupide, tacno znam koliko vredim. To me drzi jakim i bas zato se ne dam! Ipak, hvala na javnoj podrsci!
Ja sam pred sobom cist, a i pred vecinom sa sajta.

Svadje su prestale i nadam se da ce i vredjanja prema bilo kome prestati.

Heelena, zena sa najvise bodova na sajtu, nasa Prva Dama po Listi clanova - Top 10 je obrisala svoj profl. Otisla je...

Ja ostajem. Idemo dalje!

Vidim, juce je obrisana i jedna uvredljiva tema. Zivot na ovom sajtu se polako normalizuje.
Odavno nam ne dolaze novi ljudi. Moramo ih privuci!

Nadam se da ces nam i ti cesce navracati!
:D
AUUU dva dana me nema kad ono ovde jos gore. Aloooo MA BRIGA ME KO JE MODERATOR, IZABRANI SU ONI KOJI SU IZABRANI
BITNO MI JE DA MOGU DA PISEM KAD MI SE DIGNE I DA CU PISATI ONO STO ZELIM AKO OCE NEKA BRISU MOJE POSTOVE , MA APSOLUTNO MI TO NIJE VAZNO....Kakve veze ima ko je moderator
svi koji su izabrani meni su sasvim OK i neznam u cemu je sada problem????
ALO LJUDI SMIRITE SE MALO KOJ VAM JE MOJ !!!!
STO SE MENE TICE SVI SU MI OK , A OSTALI NEKA GA PUSE .... wink
Ma bit ce to sve ok!

Nego sta da ti se digne???
twisted twisted twisted Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:47 pm.