Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

roll Ako se nekom čoeku obetjala onda nije u Redu da se kvari.

I to se računa.
Ako sam udata ne znaci da nemam srce i dusu..tako da sa svim forumasima sam vezana forumski lol lol lol ...Da ne nabrajam,hoce se neki naljutiti ako ih izostavim lol lol wink
Pa koiseee ...obecavaju.sta se odma ne uzmu
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
roll NemO Aleksa takO. Kad god sam se drugOme u vezu mešao iZvlačiO sam deblji kRaj.

GreOta je čOeku ženu Otimati.
jes,i vojniku djevojku...nekad bila pesma.
Ma ja ne otimam,i nisam tudjee zene nikad pozelio,za nesto ozbiljno lol
A za to ima leka.Zasto kad je pitaju ne kaze da je udata,ili u vezi?A ako ih napadnes ili pocnes izokola nestoo onda se ljuteee..
eh... tim zenama ugoditi... tjah Tongue

ps. jel' Strumpfe, kakav si ti VS kad ne znas sta ti se u selu desava? a? tztztztztztztztz... :?
Ma nesto je nanjusioo alo nece da kaze lol
Dugo sam razmišljao da li da napišem istinu. Ma, hajde. Ja sam u vezi sa Kontrašicom. Naravno, radi se o jednoj modernoj, liberalnoj, neobavezujućoj i tajnoj vezi. Doduše, zadnjih dana smo u maloj krizi, ali sve će biti ok. Nadam se da niko ovo neće zloupotrijebiti i pokušati da me ukrade od nje.
Ja sam bezveznjak ..... sto ste uostalom i znali...... Tongue
ja sam u vezi sa Adminom :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ja sam bezveznjak ..... sto ste uostalom i znali...... Tongue
To smo znali. Ali, trebao si napisati da li si u emotivnoj vezi.
ja sam u vezi sa Uzijem, samo što on to još uvek ne zna............... mada i Jana je u vezi sa njim, ali ni ona to ne zna................Smile))
Ja sam u neraskidivoj emotivnoj vezi sa Zaretom74 i ako li nam ko kaže da smo gay jebati ćemo mu oca u vr' guz'ce a i izuzetno sam ljumBomoran pa ako neko proba da mi ga otNe imaće posla s monom twisted roll lol
Ja nisam u vezi sa forumasem (njega odavno vise nema na ovim stranicama, tako da ...). Smile
Ali sam zato u platonskoj vezi sa Velikim Smrkcem. :D
Sta cu kada sam slaba na Zorane... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:56 pm.