Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vas dve mlatite novce a mi da plaćamo pa este čule vas dve za miraz bemvamsunac ......
Leleee Žare kolko ti lepa beba,pu pu pu oops Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Pa da odustaneš od pljesku Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
ja joCk, to strana rech 8)

smo čule i znamo da će ga donesete u novčanike................. neće se obrukate, vaLda..................Smile))
Ja moega nosim u gaće I brukam se redovno za Uzija ne znam možda vi izbije oči ...........što bi mi bilo draaaaagoooooo roll lol
pa nesmo mi zmije da smo tolko niske da ni od njeg neshto ochi izbije lol
Ja moega nosim u gaće I brukam se redovno za Uzija ne znam možda vi izbije oči ...........što bi mi bilo draaaaagoooooo roll lol

samo te gledam, od jutros ogovaraš Uzija........... kakav si ti to drug? ja prosto više ne mogu ga branim od teb................Smile))
pa nesmo mi zmije da smo tolko niske da ni od njeg neshto ochi izbije lol

A nesmo ni lije Smile
ja vec dugo jurim jednog forumasa ali nikako da ga uhvatim lol

A da li on uopšte ima pojma da ga juriš :?: wink

a jednom drugom sam otvoreno ponudila da se sexamo i jos uvek cekam odgovor lol

Izgleda da ima tipova koji su zaboravili gde im je inbox wink lol

samo te gledam, od jutros ogovaraš Uzija........... kakav si ti to drug? ja prosto više ne mogu ga branim od teb................Smile))

Nemo samo ti da ga braniš kad te molim I men si tako branila pa me doope bolelo danima ........
Vas dve niste zmije....... roll roll

A što nisi brojo i Micu Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:16 am.