Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Idealno_los, pa ti i nisi tako los... Wink Wink Wink Slazem se sa tobom. Neki ljudi misle, da su na chatovima samo ljudi sa kojima nesto ne stima ali uopste nije tako. Ima puno, puno, ljudi koji su sasvim normalni, pametni, privlacni, obrazovani.. Izbor, da pronadjes nekoga je veci. Sve je za ljude! Wink
Mogu da razumem ljude koji se nikad nisu konektovali na chat,pa su protiv toga jer ne znaju...ali osobe koje dolaze redovno na net LAZU kada kazu da preko neta nikad nisu imali nikakvui vezu ili bar poznanstvo,druzenje,prijateljstvo,bilo kakav vid kontakta live sa osobom sa druge strane monitora!Pitam takve osobe-sta radite ovde?
Ja jesam ovde da bih se zezao(to znas jer mozes razlikovati moje predhodne topice od danasnjih kad sam ozbiljan jer mi nije dan za zezanje)ali nikad nisam odbacio bilo kakvu drugu opciju apriori!Niko ne moze u startu reci"sa ovom osobom cu ovo,sa onom ono..."vec prica i samo upoznavanje odredjuje tok vase veze il chega vec.
Zede,prijatelju :rose od Laleta! wink

:lala: za Laleta!
:kiss:

(http://www.fotorola.com/uploads/741ee06362.jpg)
Ima puno, puno, ljudi koji su sasvim normalni, pametni, privlacni, obrazovani..
pa kako se snalazish sa toliko drugachijima od tebe? lol lol twisted
ne bacajte samo u moj bunar --- ima ovde i drugih bunara !!! lol --- alo TEMA TEMA TEMA xexe twisted
Upravo mi ode kolegica koja se udala za tipa sa neta... Imaju dvoje preslatke djecice i obozavaju se... On je i dalje svake veceri na chatu, a i ona se cesto nakaci...
Upravo mi ode kolegica koja se udala za tipa sa neta... Imaju dvoje preslatke djecice i obozavaju se... On je i dalje svake veceri na chatu, a i ona se cesto nakaci...

idea mozda bi Kolegica se zgotivi - ono Pravo !!! lol hahahhaa
ja koristim bezicni net tako da mi je veza OK
Ima puno, puno, ljudi koji su sasvim normalni, pametni, privlacni, obrazovani..
pa kako da se snadjem sa toliko drugachijima od sebe? lol lol twisted

Hvala ti, prijatelju. Wink
"kvantitet stvara kvalitet"

sreca je kada u plastu sena nadjes iglu.
boziji dar je kada je nadjes na samom pocetku potrage Smile
Tesko, ovde se upoznaje neka xyz strana licnosti... inkompatibilno je suvise. Mada , nada poslednja umire:D
Tesko, ovde se upoznaje neka xyz strana licnosti... inkompatibilno je suvise. Mada , nada poslednja umire:D
:D axa
Nemam pojma `ebe mi se,kako je,tako je,neka je.......Nemam problema ni sa kakvim vezama a vise ni sa konekcijom ne lol
veza je moguca jedina ako linija nije preopterecana ili ako se koristi ADSL.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:42 pm.