Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Livingston kaže...

Okej!

Shavtam!

Treba stvari menjati, nekada se pogodi i da bude promena dobra, nekada ne.

Najviše mi smeta kada promena uključi gubitak nekog sadržaja.
Prethodnih puta brisale su mi se privatne poruke. Među tim mejlovima je blo baš lepog sadržaja i mnogo toga nisam sačuvao.

To nisu obični tekstovi, ni teme u forumu nisu bezvredni tekstovi, ...

Sačuvajte ih nekako.

Adminka očigledno ne shvata da od nas nekolicine forumaša zavisi ovaj forum, a ne od tema.....roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
I ako nas nema, nijedna tema nece "imati sliku" pa neka sve pozatvara gospodZa, kad je gluva na savete
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
   lajkuje ovo
Ljudi...

A, kako bi vi zamislili sajt kada bi smo ga sami pravili? :D

Divan forum, divni ljudi, divne teme.. Samo zatvorene? 🙄😁

Moj utisak se menja nabolje. 

Budimo realni, zahtevajmo nemoguće.

Trenutni utisak je da se na Forum ulazi jedan po jedan, kako bi se držala distanca i kako bi smo se zaštili od coranavirusa. Ostanimo odgovorni 

ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

uostalom koji kurac sam se vratio? 

Gospođo, Vase dete se plazi na mene!

Hebes mi sve, ako ste vi u Srbiji normalni... Pa koja ce budala ljetovati sad, u ljetne mjesece??! 

Attachment-i

LoveforLove kaže...

Trenutni utisak je da se na Forum ulazi jedan po jedan, kako bi se držala distanca i kako bi smo se zaštili od coranavirusa. Ostanimo odgovorni 

Corona sindrom.

Budimo realni, zahtevajmo nemoguće.

zedlion kaže...

uostalom koji kurac sam se vratio? 

WelcomeHappy

Ko se ovde ne vrati taj nije normalan

I koja je tema uopste lol

dobar dan Smile

whooosh i am a dolphin !!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:22 pm.