Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

NuitBlanche kaže...

e da castis

to kad skine gacice Tongue

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
Dragi dnevnice....jos pre godinu dana svekrva mi je poklonila za rodjendan knjigu nadajuci se valjda da cu da je procitam...posto sam je slucajno zaturila u vitrinu gde zaturam i sve parfeme koje sam dobijala i od kojih mi se provracalo, pre par dana cisteci tu vitrinu naidjo na potpuno nepoznatu knjigu i setih se....i posto imam vremena na pretek a celu kucu sam pocistila tj. posto su se stvorili uslovi odlucih da se zamajem...iskreno nisam imala pojma o cemu se u knjizi radi ni kog je zanra priznajem da sam se unapred podsmevala ukusu doticne jer me naziv knjige neverovatno podsecao na ljubavnu dramu Kevina Kostnera u glavnoj ulozi filma Poruka u boci...reko necu da izdrzim ni trecinu i ima da je batalim...kad ne lezi vraze na samom pocetku zaplet dovoljno da se pojavi mucnina i neka radoznalost sta je bilo pre i sta ce do kraja biti...knjiga je fenomenalna tako da ko ima vremena a ima sigurno onaj sto visi po ceo dan na ovom sajtu u potrazi za sex varijantom procitajte knjigu ima da se odusevite bre....dakle Jusi Adler Olsen Poruka u boci...
Od sledećeg meseca, ja opet u školu, pa blagi meni Ali stvarno...evil
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ја, ја би-те mrgreen
Poslednja izmena Septembar 19, 3:35 pm od Мачак Жућко.
Мачак Жућко
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:53 am.