Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

да избијеш очи

...
Мачак Жућко
Dobro jutro, "dobri" ljudi.
"Dodje tako vreme da mobilni telefon kosta jedan dinar, a kesa u marketu dva dinara".

Ivo Andric

(iz zbirke "Najlepsi svecki citati")
Morski33.5 kaže...

Dobro jutro, "dobri" ljudi.

Jutric, ,,malisa". Pozdravi nam Andrica. Smile
домаћински roll
Мачак Жућко
Je li probao neko ovaj preparat?

Med za potenciju sredstvo je za potenciju koje mogu da koriste i muškarci i žene. Garantovano je najbolji prirodni preparat koji ima savršeno jak, lep nadražaj i efekat kod jačanja libida, poboljšava erekciju i omogućava da imate duži odnos.

Ne znam kako se maze. Ako je po citavoj duzini, ne ispalti mi se. Treba mi tegla dnevno.
Poslednja izmena Mart 4, 5:21 pm od Ivana Jankov.
"Dodje tako vreme da mobilni telefon kosta jedan dinar, a kesa u marketu dva dinara".

Ivo Andric

Evo, vec dvije godine ni makac od 33,5... Vec sam pao u depresiju. sad Pa sta je, majku mu? Nisam valjda vec zavrsio sa pubertetom??! roll

Ivo Andric

Morski33.5 kaže...

Je li probao neko ovaj preparat?

Med za potenciju sredstvo je za potenciju koje mogu da koriste i muškarci i žene. Garantovano je najbolji prirodni preparat koji ima savršeno jak, lep nadražaj i efekat kod jačanja libida, poboljšava erekciju i omogućava da imate duži odnos.

Ne znam kako se maze. Ako je po citavoj duzini, ne ispalti mi se. Treba mi tegla dnevno.

a da probas da ga namazes na leba...nije sve da se macka na ono...smile ti sta god da procitas mazes zato i nema efekat heheh verovatno si u brzini da sto pre isprobas recept propustio ono dzabe mazati spolja heheh
Poslednja izmena Mart 16, 3:23 pm od Lepa.
Lepa kaže...

a da probas da ga namazes na leba...nije sve da se macka na ono...smile ti sta god da procitas mazes zato i nema efekat heheh verovatno si u brzini da sto pre isprobas recept propustio ono dzabe mazati spolja heheh

Znao sam da ces se ti oglasiti. Ti bi sve prozdrla... Ne bih se cudio ni da kremu Nivea namazes na 'leb, kad se umoris u basti...

Ivo Andric

Morski33.5 kaže...

Evo, vec dvije godine ni makac od 33,5... Vec sam pao u depresiju. sad Pa sta je, majku mu? Nisam valjda vec zavrsio sa pubertetom??! roll

Bez brige- posle stagniranja naglo napreduje. Gore glavu ba! winkrollshock
Paraskeva kaže...

Bez brige- posle stagniranja naglo napreduje. Gore glavu ba! winkrollshock

Iz tvojih usta u bozje usi. Oprosti mi, Boze... oops

Ivo Andric

Morski33.5 kaže...

Iz tvojih usta u bozje usi. Oprosti mi, Boze... oops

E, sad se valjam od smeha... mislim da trebas vise misliti na moju staracku besiku. Unhappy
Paraskeva kaže...

E, sad se valjam od smeha... mislim da trebas vise misliti na moju staracku besiku. Unhappy

Nista se ne brini, ljuljacu ja tebe u besici i pjevusiti "Avanti Popolo"...

Ivo Andric

Morski33.5 kaže...

Nista se ne brini, ljuljacu ja tebe u besici i pjevusiti "Avanti Popolo"...

E, sad ne brinem. Imas izlaza za sve.

p.s. Daj neku drugu pjesmu...Tu mi pevao Pera kad me prosio... ne bih da se podsecam dok uzivam u ljuljanju. Unhappy
Ljudi, najnovije vijesti... Kazite, dragicka... razzrazzrazz

Ivo Andric

Morski33.5 kaže...

Ljudi, najnovije vijesti... Kazite, dragicka... razzrazzrazz

e, nema... oces nas zeznes... Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:38 pm.