Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

i sam pomisao na takvo nešto
me sablažnjava...

mislim da se radi o poremećenim osobama...

zaslužuju osudu ali i sažaljenje
Sto osudu to je privatna stvar...svako ima pravo na autorsko pravo 8)
možda si u pravu...
osuda je teška riječ za takvo što...

ali žaljenje svakako ostaje
zamisli neko nasao pa pustio na net...ccc
pohvala gluposti
Suzane Mancic ( jadna joj deca)

ona zaista i slicne njoj treba da se zapitaju sta svojoj deci u zivotu pametno moze da serviraju a na zalost i njihova deca ce poceti takve stvari da smatraju za normalne pa ce i oni to raditi...
nikakav problem, a ako bi zadovoljavalo partnerku do koje mi je stalo, mogli bi josh svashta neshto...lol...

bash cudno da od vas niko ne poseduje neki slichan zapis wink wink wink wink
A, ti, Binicu, posedujes? lol lol Nemoj samo da film zavrsi u kontejneru lol lol wink twisted
Sto osudu to je privatna stvar...svako ima pravo na autorsko pravo 8)

"el, preporuchujesh i pravnika da zashtiti pravo autora, ono za svaki sluchaj??? wink wink wink
Kada sam gledao Seve, bilo mi je toplo oko srca... lol
A, ti, Binicu, posedujes? lol lol Nemoj samo da film zavrsi u kontejneru lol lol wink twisted

mozhda, a nije mi jasno zashto davati lovu za svu tu opremu, a ne iskoristiti je adekvatno wink wink wink

mozhda, a nije mi jasno zashto davati lovu za svu tu opremu, a ne iskoristiti je adekvatno wink wink wink

Ovaj nas jaran mnogo opasan wink
Samo ti snimaj, Binicu lol lol Samo najavi: "pazi snima se", od lepote sexa nista, sve ce biti foliranje, cista psihologija. wink
Kada sam gledao Seve, bilo mi je toplo oko srca... lol

...lol..., samo stvarno mogla je malo bolju mooshku ulogu da nadje, mislim da je sa onakvom ribom zhestoko podbacio, i svega negde oko 15min akcije wink wink wink
seksualni odnos sa partnerom?
Da li ste za ili protiv toga?Sta uopsteno mislite?

Za sve je kriva elektronika. Ne radi se toliko o modi koliko o tome da je to sada jednostavno....

A ja? Ma snim'o bih kad bih im'o sta. Smile
Samo ti snimaj, Binicu lol lol Samo najavi: "pazi snima se", od lepote sexa nista, sve ce biti foliranje, cista psihologija. wink

sex, nishta drugo sem potreba, a, sad ako to moju partnerku dodatno stimulishe i uzbudjuje, naraFski da tju joj pruzhim to zadovoljstvo, kad nije blam ovih iz javnog zhivota, pa shto bi bio mene obichnog smrtnika wink wink wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:52 pm.