Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Izvolte gospodo i gospodze...
Posalamim onog ispod i iznad...
ja i dalje pokusavam onako od miline kako kazu..da pronadjem srodno srce nasem Sjetnom Boemu gospon Eolu...al kolko vidim bice i za mene selameta
eol1974 kaže...

men' se nekako cini, da su Generacija i Nuitka, onako...k'o stvoreni, jedno za drugo...!smile

msm, oboje su... onako, na svom mestu ( Zreli, Ozbiljni ljudi )...a, kol'ko vidim...bilo je i nekih Varnica izmedju njih dvoje, po raznim Forumskim Stranicama/Temama....

dakleM, nema tu sta da se ceka...!

p.s. to, sto cu ja dobijem dve Gajbe Piva, od Generacije...nema veze s'ovim Postom...! idea

p.p.s. msm, ako mi ne Verujete, moz' da se Kladimo, u jednu Gajbu...!

nije los Generacija...bas je zgodan,ljepuskast,umjeren,njezan,odmjeren,duhovit,sarmantan,romanticanroll...ma pravi dasa boga mi...mogli bismo se i posalamuriti nas dvojecool
ajd sad kad nema nikoga a rijetko ce ko i svracati na ovu temu da te pitam godpon eol....ma jes se ti udvarao nasoj hostesi...gospi Mad?
ali ipak ...da upozorimo .mi zenetinelollol
Attachment-i
eol1974 kaže...

kol'ko ja vidim...eto meni, Dve Gajbe Piva....smile
a, jedva da sam napis'o...dva-tri Posta...wink
msm, da sam znao, ranije...da je ovo Provodadzisanje tako unosnan Pos'o...ja bi' otvorio Temu....!ideawink

ovako, moz' da se desi...da mi Nuitka uzNe neki % zbog Autorskih Prava...rollwink

men se cini gosn Eol da se tvojoj generaciji ne svidja moj brzi,potencijalni pristanak na njegovo udvaranje...aman on ocekivao neckanjeroll..
Inace ....za prave dame...romanticne,njezne,sjetne,strastvene,slobodnih shvatanja a bogme i slobodnog bracnog stanja(moze i raspuscenica)..ako je spremna za ljubavnu vezu ili romansu ..tu je nas Zed ko medcool
cim ja dodjem Zare pobjegne...mutan tip skrozroll

To voli se ne uklapa u naše karaktere.......

a tu si tico...roll
Ja sam odlučio da se ne ženim više pa makar mi našli kakva mi odgovara Smile Smile
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
bice da u ovom velikom boju muskih ja cu ipak da ostam neudata... nikad manje svalera na forumu Unhappy
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

bice da u ovom velikom boju muskih ja cu ipak da ostam neudata... nikad manje svalera na forumu Unhappy

A što pa mora da se udaš?Bolje ti je da si slobodna i konzumiraj nesputana burmom....Tongue
sejlor kaže...

A što pa mora da se udaš?Bolje ti je da si slobodna i konzumiraj nesputana burmom....Tongue

pa kada mogu sve, sto ja ne bih bila udata i normalna zena,a ?

kazu da ima cari da se fatckas okolo kada si u braku, pa da vidim i to cudo Smile

Kontrasica kaže...

kazu da ima cari da se fatckas okolo kada si u braku, pa da vidim i to cudo Smile

Ja se u to ne razumem...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:45 pm.