Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Privela kod Lakija i Lenke pa svi pobegli sa foruma. Jedni da uce da igraju, drugi da izbegnu poklone.. treci se razocarali... cetvrtima se ne jede kupus... peti... sesti... i forum ostao prazan... Smile
laki kaže...

Dečko, radiš i ne staješ :D a rezultati- klimavo Smile

dje si Laki...pa sta ima..ozeni li ti nasu Lenku?dobro rece keva...taman se raspade i forum kad smo uparili tebe i Lenku...nije valjda zbog svadbe bona? pa mozete da zivite u divljem braku...ih ko da je papir bitan..aj ba...
Posalamim onog ispod i iznad...
Habibi kaže...

Ću ga uzmem

tako se radi...odmah na prvu...a sto volim ovakve musterije...aj nek vam je sa srecom i bericetomlol
ima li neka visočija za mene....?
Ludi Alen kaže...

ima li neka visočija za mene....?

jel mora da bude tanka u struku a sisata da izvines?...a duuupic...pa oke dal crne,zelene...pa srce mehko il tvrdo?...daj malo vise informacija...
Habibi kaže...

Tacno sam se prepoznala da me tu nema nimalo.

hoces rec da imas male sise..il je do srca?
propao mi brak, apliciram samo za vezu,decko ocekujem od tebe nemoguce Smile
whooosh i am a dolphin !!
Znaci ovde se aplicira...pa evo...jel treba jos nesto...
Treba...jmbg, slična karta, lista pokretne i nepokretne imovine, ft1p..
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
pa ne zenim se...samo apliciram...
Tako to krece...lol
Poslednja izmena Decembar 18, 11:28 pm od Plavkica.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
to jeste...ko zna kuda to vodi…
ljudi..samo dobra volja i otvoreno srce...nista vise ne treba
NuitBlanche kaže...

jel mora da bude tanka u struku a sisata da izvines?...a duuupic...pa oke dal crne,zelene...pa srce mehko il tvrdo?...daj malo vise informacija...

Samo da ima duge noge, sise ima švalerka....shock
Tako je. Treba traziti zenu sa dugim nogama. Lakse stavlja zavese, menja sijalice bez pentranja... I jos mnogo toga Smile
Sisate ne mogu da peru sudove, niti da mese... sve im upada... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:14 pm.