Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jana kaže...

ne znam dal je bas za ovu temu al nema veze, pise mi sad TrazimSisateBg i pita jesi li sisata, ni dobro jutro ni a ni b nego s neba pa u grudi mi junacke. Ja pozdravih isto tako ljubazno jes ti Kurat, kad on kaze jeste i napise dimenzije 17x5, i pogadjate, ja sam umrla od smeha a on ponavlja al x5 lollollollollollollollollol

rollshockmrgreen
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Jana kaže...

ne znam dal je bas za ovu temu al nema veze, pise mi sad TrazimSisateBg i pita jesi li sisata, ni dobro jutro ni a ni b nego s neba pa u grudi mi junacke. Ja pozdravih isto tako ljubazno jes ti Kurat, kad on kaze jeste i napise dimenzije 17x5, i pogadjate, ja sam umrla od smeha a on ponavlja al x5 lollollollollollollollollol

pa sta, i moj tata je kupovao drva kada mu nesto sumnjivi ti kubici i kaze prodavcu daj taj metar. On ga da i tata izmeri prodavca, on dva metra i 30 cm u visinu a nizi od tate. lol

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
Jana kaže...

pogriješio htio je Damicu da pita
a zaglavili ste na temama sa starijim zenama. mladje je mekse, verujte mi.

zedlion kaže...

a zaglavili ste na temama sa starijim zenama. mladje je mekse, verujte mi.

cekaj bona...za tebe je mlada i od 40..nego mene zanima sta se preporucuje nama zenama u nekim godinama izmedju 40 i 50...a sta vama muskarcima istih godina...bi li se ti preporucio nekoj dami od recimo 35 god ili prije nekoj od 50 god?
Posalamim onog ispod i iznad...
Problem starosti nije u smanjenim fizičkim i psihičkim sposobnostima, već u shvatanju da starost znači prestanak ljubavi u kojoj postoji seksualna aktivnost. Veća je impotentnost i frigidnost u shvatanjima nego u sposobnostima.
Život brzo prolazi
damica kaže...

U tijem godinama preproučuje se nama Mataruška banja, a njima ona banja za dizanje..

teretana roll
problem starosti je isijas,problemi sa prostatom..zglobovima..kicmom..reuma i ko zna sta sveroll a kazu iskusni vala poslije 50-e zena propada(izgled)...dzaba pomade i ostalo..ne mogu se godine skriti.I kako onda nafatat mladog zagondziju?aman samo na dusu ili na neturoll
Jana kaže...

na lovu bona na lovu

a sta cemo mi bez love?da fatamo matoreroll
A mi mali djec sta s nama
Jana kaže...

Vas u vodu bacamo

Da ojacamo
A mi sto ne znamo da plivamo da se udavimo
a ja vec pomislio da si babojebac lol

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:39 pm.