Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

damica kaže...

Tamo gde imam sex..

to ti je pametno.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
Rano je za svrsetak, mlad samroll
ZdravkoMića kaže...

Aj se dogovorimo da ne prepisuješ od manjkawe.....ništa vas ne razumem šta pričate....

Ma tastatura zeza. Svi muškarci vole Bem te!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Lepa kaže...

a ti se kao sad pitas...pa kako zasto...valjda zato sto me je blam sebe i imam
moralne komplekse glupsone...

Lepa šta se uzbudjuješ, još ćeš da svršiš ! Elem, da si muško garant bi i ti rekla gde voliš razz

zedlion kaže...

vole to i zene uglavnom :D

Šta ? Da muškarac svrši, zabole me baš da li će i gde će, meni sam bitna jarazz

lajkuje ovo
Vole se crnogorac i crnogorka, cedna djevojka, i kad dodje do svrsavanja, sirota zavapi, nee, u menee, nee u menee,..!!! A crnogorac joj zacepi, noo, cu u sebee, ..eeejadoo...!?
Poslednja izmena Avgust 13, 9:46 pm od Sone.
Kontrasica kaže...

Šta ? Da muškarac svrši, zabole me baš da li će i gde će, meni sam bitna jarazz

Kao u fazonu kad se vole crnogorac i crnogorka i crni crnogorac svrsi za pet minuta i okrete se da spava, a sirota crnogorka poce da se jada, eehh,mene tuzne da produzi jos koji minut da stignem i jaa..!! A on mrtav ladan, aa, to jee lii..sto nisi malo ti poitala zajedno smo i poceli...!!
Poslednja izmena Avgust 13, 9:57 pm od Sone.
Ivana Ana kaže...

Doso si do 30-pete i tu si stao grin

Osim u dva slučaja, do tada sam nešto novo i naučio, od tada obnavljam staro gradivo. Tongue
damica kaže...

Tamo gde imam sex..

DamicO !!! oopsoopsrollroll

Pa, ja sam mislio da si ti previše fina, za tako prizemne, ljigave i gadne stvari. roll

Mislim ...
Seks je tako ... prljav, i ... i musav ... oops

Naročito kad je dobar. mrgreen twisted mrgreen
Livingston kaže...

DamicO !!! oopsoopsrollroll

Pa, ja sam mislio da si ti previše fina, za tako prizemne, ljigave i gadne stvari. roll

Mislim ...
Seks je tako ... prljav, i ... i musav ... oops

Naročito kad je dobar. mrgreen twisted mrgreen

pusti, jedna je rekla da je seks dobar samo ako se lepi. pobegao sam sa chata. lol

zedlion kaže...

pusti, jedna je rekla da je seks dobar samo ako se lepi. pobegao sam sa chata. lol

Iskusna žena. Što si bežo? lol
Kad smo vec kod seksa matorih parova, evo jedna engleska anketa vrlo zanimljiva. Kako su utvrdili hladni Britanci vise seksa, jednom do dva puta nedeljno, imaju parovi matorci,preko 55,nego do 30 vreli omladinci..
Valjda i kad nadju s,kim,nemaju gde i kad...Tuzna anketa neka,ispada da za cesce svrsavanje mora penzija da se saceka...!?Happy
Sone kaže...

Kad smo vec kod seksa matorih parova, evo jedna engleska anketa vrlo zanimljiva. Kako su utvrdili hladni Britanci vise seksa, jednom do dva puta nedeljno, imaju parovi matorci,preko 55,nego do 30 vreli omladinci..
Valjda i kad nadju s,kim,nemaju gde i kad...Tuzna anketa neka,ispada da za cesce svrsavanje mora penzija da se saceka...!?Happy

ljudi sa 55 nisu matorci. posle 40, i zene i muskarci mogu postati aktivniji, kreativniji i manje konzervativni.

lajkuje ovo
zedlion kaže...

ljudi sa 55 nisu matorci. posle 40, i zene i muskarci mogu postati aktivniji, kreativniji i manje konzervativni.

...to je sigurno, ako sa godinama nesto izgubis bar drugo u zamenu dobijes..nego mislih, da ovaj nas moderan svet za omladinu je proklet...umesto da se udaju i zene kad im je vreme
, na plecima im stave sve nase teske ekonomsko politicke teme...moj deda je do tridesete imao cetvoro dece...ozenili ga posle vojske...a ja sirot tek u trideset napravih jednog...a taj moj jedan, dace mili Bog da bar do trideset pet stvori nesto tako vredan...!?Happy)
Poslednja izmena Avgust 14, 9:21 am od Sone.
Kontrasica kaže...

Lepa šta se uzbudjuješ, još ćeš da svršiš ! Elem, da si muško garant bi i ti rekla gde voliš razz

verovatno...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:12 am.