Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pa jesi li ga pitala.. možda bi ti dao pin ili možda već jeste.. Samo izmedju redova

Pre će mi dati da mu zube povadim...na živoroll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Seks robota već imam sada bih jedan bankomat ako može roll

Eee,.bravooo, ga bravoo, slican klon bankomat s,vibratorom plus ekspres lonac, sa vam i predlagooo...pa sirot, mator i celav, od ovih nasih ljutica ,lepotica,damica nacisto postrado....oojoojoojj..rekose udri ga po glavi celavooojj...!?Happy
Poslednja izmena Septembar 5, 9:56 am od Sone.

Hjooo pa nema veze onda samo naruči sta želiš i kad te nanwrvira naručiš još nešto usput pa podijeliš kad se setas njim uz rivijeru.. Kad vec ima. Kuću na morje.. Ha ya.. Iili počneš da škrti sa osmijehom.. Onda ce se valjda zapitati gdje mu najdraži osmijeh odleprsa..

Ma a bona.. Stipu gatibo idi pliva kad si vec na morju i zaroni ak ti nije nesto pa opisi kakvog sve kamenja i ježevi i peiljepaka ima tu.. Et nadam se da je bistra voda
Gude, ai Wai lass die Leute reden Smile

Ama ženo zezam se roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Pre će mi dati da mu zube povadim...na živoroll

zna čovek koga ima pored sebe lol
lol
damica kaže...

Šuti, samo šuti!

BRAVOO,BRAVOO, i tebi ova ti vredi, a i fotkica isti deckic s,gitarucom. samo prosedi...
Zato i ti kao. ova plavusa budi nam u lepa i razdragana, pa ce mo ti lako naci i mladjeg batana, UDararnika robotana, lepotana...!?Happy
Poslednja izmena Septembar 5, 10:42 am od Sone.
damica kaže...

a ja pomislila tebi se sviđamcry

..iih, di sirot, mator to da ti pomenem, pa odma' celavu glavu k.... k'tebi da okrenem...leelleee ..opasno si selee...!?Happy
jao pa da se muvaju na temi seks robot ne bih vjerovalaroll..eto zato moja provodadzijska tema ode u zapecak..karate se gdje stignete sunce mu zareno
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

jao pa da se muvaju na temi seks robot ne bih vjerovalaroll..eto zato moja provodadzijska tema ode u zapecak..karate se gdje stignete sunce mu zareno

...hahaaa...kako se to lepse poje, ..,,Karaj nas, karaj mila Nati, karaj nas i prigovaraj...." to je naubavija pesmoto od tog tvog! karanja...
Italijani idu praktični korak dalje. Eto ideje za biznis, tj. bankomat. … Tongue
Attachment-i
Život brzo prolazi
NuitBlanche kaže...

nisi decko u toku sa vremenom, radi ti agencija dvokratno, uvaljuje nam neke zene strankinje(robote),nema inicijative, druzenja u prostorijama agencije,,,eto,objasnio sam :D
whooosh i am a dolphin !!
laki kaže...

nisi decko u toku sa vremenom, radi ti agencija dvokratno, uvaljuje nam neke zene strankinje(robote),nema inicijative, druzenja u prostorijama agencije,,,eto,objasnio sam :D

cu druzenje u prostorijama agencije...pa hoces igranku da napravimo u agenciji ?au laki al si staromodan...druzis se na pproll
Posalamim onog ispod i iznad...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:09 pm.