Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

1 од 5 милиона, уватиш ме за питона razz
Мачак Жућко
lenka kaže...

kada mi se pre nekog vremena pojavila gospodja pravnica iz firme sa spisom, ko ce sve ici da doceka dragog nam gospodina Vucica, pao mi je mrak na oci..jos mi prijavljuje da mozemo snositi posledice ne prijavljivanja evilevilevil
inace je doticna odbornica u skupstini grada
ma tiha jeza
ovo sto se sada radi je strava i uzas
ljudima koji su na odredjenom i PPP poslovina se redovno nakon primanja plate uzima za clanarinu SNS-a, u obavezi su da svojim prisustvom isprate svako desavanje u blizoj okolini vezano za SNS skupove ili dolazak gore pomenutog, direktori zovu ljude kuci nakon 24 sata dezurstva uz pretnje, postavljaju se glavne sestre koje su otisle u penziju i koje nisu sposobne za nista, kao neophodan kadar(jer su sasvim
slucajno partnerke predsednika opstine), direktori vode svoje radnike kao ovce na skupove (jos pomno prate da neko slucajno ne izadje iz reda)
da li da se covek smeje ili da place?????

ma dal je moguce... roll

tako to ide, manje vise... dok svi ne postanemo jedno.

wink
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO.
vecinski vlasnik, SUR Net Caffea Tonguemac... mac...

svaki ima svojih 5 minuta slave... a neki i shes'!
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Argies kaže...

A kako se zove kada ti neko otme jutro zemlje koje si ti posteno kupio? Lepo covek udje i uzore. Ja ga nazovem, uzorao si mi jutro zemlje na parceli i dam mu broj, posalji mi racun za oranje ali nemoj vise to da radis. Na prolece on izdrlja. Ja ga opet nazovem, par dana kasnije on baci vestak. Ja ga opet nazovem, on poseje. Ja zovem poljocuvara, poljocuvar nece da izadje. Jednostavno kaze nece. Kako se to zove ako ne sprecavanje u radjenju svog posla i otimanje tudje imovine? Treba li da napomenem da je taj covek clan SNS?
Ima bezbroj tih primera, ne samo sa mnom, sa svima koji nisu u SNS-u. Domaca firma, da sada ne spominjemo ime vlasnika funkcionera SNS (u vreme poslovanja to nisam znao, nije me ni interesovalo), mi ne plati maline za 2016. Sud jos traje. Znaci imam ugovor, otpremnicu, racun, njihovu prijemnicu.... cak i odgovor mom advokatu da priznaju dug u celini; i evo sudimo se dve godine i bog zna kada ce biti gotovo.
Spomenuo sam vrane, nakotile su se neverovatno. Prave stetu u hiljadama evra. Kod nas nema vode, pa kljucaju creva za zalivanje, a i vade sadnice ako se nesto sadi na prolece ili ranu jesen. Razumem ja ekologiju i sve to, ali ako su zasticene i ja ne smem nikako da se branim od njih, onda neko mora da snosi i troskove stete od njih. Ne moze sve preko ledja seljaka. Da mi dozvole da ubijem deset-dvadeset vrana i da ih rasirim po njivama (da, ruzno izgleda videti mrtve vrane zakucane na stubove, ali je jedino efikasno) stetu bi sveo na minimum. Ali, za jednu sam dobio 120 hiljada kazne.
Ti strani lanci nista ne znace. Ne znam koliki su njihovi kapaciteti, ali to nije znacajna kolicina. Sa druge strane, drzava nam je direktno udarila na osnovni vid slobodnog poslovanja, na izvoz. Uvela je zakon kojim je zabranjeno poslovanje poljoprivrednih gazdinstava sa stranim pravnim licima. Znaci ja ne mogu da prodam moje proizvode stranoj firmi, moram domacoj. Onda su uveli takve kriterijume za izvoz smrznutog voca da samo nekoliko firmi u Srbiji to moze da ispuni. Zato smo i imali onu situaciju sa malinama da za dve godine cena padne sa 200 na 45 dinara. Za malu preradu su uveli takve standarde da se ne isplati ako hoces na malo, a sustina male prerade je da je na malo.
To se sve skuplja u taj napad i ugrozavanje egzistencije.
A ono sta si naveo, to je kupovina glasova. Znaci ja cu da placam porez da bi ti od tog mog poreza sebi obezbedjivao vlast? Napravis armiju biraca vlasti koja ne radi nista i dobija pare samo zato sto je vlast, pa onda moras da globis onaj drugi deo koji posteno radi i stvara. To vec imamo, samo nije tako javno, sada se ti zaposljavaju u drzavnoj upravi, nista ne rade, primaju platu i moraju da glasaju. Oni manje sigurni se zaposljavaju u fabrikama sa pelenama, oni moraju da rade, imaju neku bednu platu i isto moraju da glasaju jer ostaju bez tog posla. I na kraju, mi koji nismo u toj semi koji moramo da radimo, i placamo porez i za one u administraciji i za subvencije tim firmama, jer to su kupljena radna mesta, drzava je dala velike pare za njih.

Za uzoravanje njive i otimanje zemlje nema šta da se kaže, osim tužba, ako ne može drugačije.
Za zaštitu od vrana mora se naći neko rešenje, ali valjda je svima zabranjeno da ih tamane, a ne samo onima koji nisu u SNS?!
Ovi strani trgovački lanci koje pominjem su registrovani kod nas i samim tim bi trebalo da smeju isto što i naše. Ne radi se tu o izvozu, već o snabdevanju robom iz domaćih izvora. Pre svega mislim na Lidl, a nadam se da će uskoro stići i ostali slični trgovački lanci. Njihovo prisustvo nije samo vezano za smanjenje cena i kvalitet proizvoda već na način poslovanja. Oni su naučili da poštuju i radnike i potrošače i državu. Ne interesuje ih da li si SNS ni kao radnik ni kao potrošač ni kao država.
Za kupovinu glasova sam rekao da je to javna tajna, odnosno da svi na neki način kupuju glasove, bilo obećanjima, bilo parama bilo u naturi. To treba ozvaničiti. Iz državne kase za glasanje treba da budu plaćeni svi, a ne samo članovi izbornih komisija, već i građani koji dođu na glasanje. ...
Život brzo prolazi
kale, ako te placaju, malo te... placaju.
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO.
vecinski vlasnik, SUR Net Caffea Tonguemac... mac...

svaki ima svojih 5 minuta slave... a neki i shes'!
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
lenka kaže...

kada mi se pre nekog vremena pojavila gospodja pravnica iz firme sa spiskom, ko ce sve ici da doceka dragog nam gospodina Vucica, pao mi je mrak na oci..jos mi prijavljuje da mozemo snositi posledice neprijavljivanja evilevilevil
inace je doticna odbornica u skupstini grada
ma tiha jeza
ovo sto se sada radi je strava i uzas
ljudima koji su na odredjenom i PPP poslovina se redovno nakon primanja plate uzima za clanarinu SNS-a, u obavezi su da svojim prisustvom isprate svako desavanje u blizoj okolini vezano za SNS skupove ili dolazak gore pomenutog, direktori zovu ljude kuci nakon 24 sata dezurstva uz pretnje, postavljaju se glavne sestre koje su otisle u penziju i koje nisu sposobne za nista, kao neophodan kadar(jer su sasvim
slucajno partnerke predsednika opstine), direktori vode svoje radnike kao ovce na skupove (jos pomno prate da neko slucajno ne izadje iz reda)
da li da se covek smeje ili da place?????

Tragikomicna situacija na celom Balkanu. Ista sema- iste aktivnosti. Imam osecaj da ce puci i da ce biti linca... kad-tad!
Sta je ovo braco i sestre mila, u sta se ova tribina pretvorila...!?
Dosta i kukanja i pljuvanja, ili ste deo problema ili deo resenja...
Evo za pocetak, treba odvojiti dobro od zla ,pravi je za to trenutak...
Mnogi stari narodi greh nisu prastali i sve lose osobe si izopstavali...
Neka se losi sa losima druze i gloze a dobri sa dobrima svoje poslove na opstu korist vode...
To je jedino dugorocno resenje ispravno i trajno...
Jer ako se dobar i los druze ili svadjaju dal' treci koji prolazi moze da uoci razliku..!?
Poslednja izmena April 22, 9:15 pm od Sone.
Glavni problem ko nas je što nikad iz glave nećemo izbaciti genetsku grešku koja glasi.......nek komšiji crkne krava.......stoka ne gleda sebe ali je bitno da drugi žive loše......i daj im rijaliti.....da se gledaju kurve,makroi, kriminalci i bolesni umovi.......doživeli smo nacionalnu katastrofu od nastanka države Srbije.
Kada se besmisao shvati činjenicom od tada se živi sa tom činjenicom.
i sta bi, jel onaj kuronja kresnuo milijanu, je li onaj matori tresnuo kuronju?
jel huan drmnuo tekilu i poveo gerilu?
Poslednja izmena April 22, 10:26 pm od zedlion.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
kalelarga kaže...

Evo ga opet sa retorikom kera. Shvati da ljudi nisu kerovi, čak i kada se ponašaju gore od kera …

Aport, sukerino... Drz', sendvich... Miran!
"Dodje tako vreme da mobilni telefon kosta jedan dinar, a kesa u marketu dva dinara".

Ivo Andric

(iz zbirke "Najlepsi svecki citati")
Je l' moguce da ce ovi krimosi dati milion evra (narodnih para) za obnovu Notr Dama? Ako, ako, ima se odakle... Treba pomoci siromasne Francuze...
Poslednja izmena April 22, 10:33 pm od Morski33.5.
"Dodje tako vreme da mobilni telefon kosta jedan dinar, a kesa u marketu dva dinara".

Ivo Andric

Morski33.5 kaže...

Aport, sukerino... Drz', sendvich... Miran!

Hrani sendvičima kerove. E ovoga majstora, usavršio kerizam do neslućenih razmera. …

Nego šta kažu tvoji kerovi i nepogrešivo osetilo njuha u vezi ove paljevine? Mogu da pomognu ovi što se jablanišu lajkovima sa tobom. Ko stoji iza ovoga? SNS?
Attachment-i
Život brzo prolazi
glup, gluplji, kalegarda lol

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
zedlion kaže...

glup, gluplji, kalegarda lol

ovo je neka posebna vrsta ukrštanje kera i papagaja Smile
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

Hrani sendvičima kerove. E ovoga majstora, usavršio kerizam do neslućenih razmera. …

Nego šta kažu tvoji kerovi i nepogrešivo osetilo njuha u vezi ove paljevine? Mogu da pomognu ovi što se jablanišu lajkovima sa tobom. Ko stoji iza ovoga? SNS?

Ne znam sta kazu kerovi, to pitaj na mitingu SNS.
Ako pitas ljude ovde, odgovor je prost. Neka nam kazu koje su jos firme bile na tom tenderu, ko je izgubio i iz koje konkretne firme su ga zvali da "ne spusta cenu". To bi puno pomoglo. Znas, covek cesto najebe kada udje u posao koji je SNS obecao nekome drugome.
Jos nesto je zanimljivo, osigurano mu 30% imovine a dizao kredite za masine i uzimao ih na liznig. Ne znam kako je u gradjevini, ali u poljoprivredi svaka masina uzeta na kredit ili lizing mora biti osigurana.
Takodje, to vezivanje obezbedjenja dok se rusi ili pali je vec poznato iz Beograda. Neki taj nacin rada i podrzavaju.
kalelarga kaže...

Jbt, kakav shupak. Ovo ni rodjena mama ne voli. I vjerovatno se pita s kim je, iz gomile, zakacila ovakvog mongoloida...

Ivo Andric

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:39 pm.