Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upravni sud je zabranio gradnju zicare na kalemegdanu a ovaj jos brani ispravnost projekta. Hoj, zemljo, otvori se!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
Mala jevrejska sekta postala je najveća prepreka kontroverznom planu da se novi deo Jerusalima poveže žičarom s istorijskim Starim gradom.

Protiv izgradnje žičare protestovali su i stanovnici, ekolozi, urbanisti i arheolozi.

Međutim, zabrinutost jevrejske zajednice Karaita da će žičara oskrnaviti njihovo drevno groblje mogla bi se ispostaviti kao najveći problem za ostvarenje plana o izgradnji.

Izraelsko Ministarstvo turizma je zajedno sa gradskim zvaničnicima predložilo žičaru kao rešenje da se turisti prevezu preko prometnih ulica i strmih brda u Stari grad.

Ruta žičare je brižljivo odabrana kako bi se istorijska blaga ostavila netaknutim, ali oni koji su je planirali nisu bili svesni groblja Karaita.
Мачак Жућко
   lajkuje ovo
Dize mi se pritisak od politike. Dzabe diskusija kada nema pomoci... Kriminal je usao u pore. Licemera i poltrona na svakom koraku! Spijuna isto! Jos malo pa ce nas i cipovati... Hej, sve je naopako, a Robina Huda nema!
   lajkuje ovo

Mala jevrejska sekta postala je najveća prepreka kontroverznom planu da se novi deo Jerusalima poveže žičarom s istorijskim Starim gradom.

Protiv izgradnje žičare protestovali su i stanovnici, ekolozi, urbanisti i arheolozi.

Međutim, zabrinutost jevrejske zajednice Karaita da će žičara oskrnaviti njihovo drevno groblje mogla bi se ispostaviti kao najveći problem za ostvarenje plana o izgradnji.

Izraelsko Ministarstvo turizma je zajedno sa gradskim zvaničnicima predložilo žičaru kao rešenje da se turisti prevezu preko prometnih ulica i strmih brda u Stari grad.

Ruta žičare je brižljivo odabrana kako bi se istorijska blaga ostavila netaknutim, ali oni koji su je planirali nisu bili svesni groblja Karaita.

Pre price o zicai Jerusalim je bio tvrda Likudova baza. Na predhodnim izborima Likud je osvojio 25%, UTJ 23, Shas 14, a ujedinjena desnica 7. Znaci, pricom o zicari Likud je izgubio Jerusalim od religioznih partija koje u zbiru imaju 44%. U naseljima oko Jerusalima, koja su uvek bila vise religiozno nastrojena, UTJ i Shas imaju preko 90%.
Neka tako krene i u Beogradu sa pricom o zicari i SNS-om.
Paraskeva kaže...

Dize mi se pritisak od politike. Dzabe diskusija kada nema pomoci... Kriminal je usao u pore. Licemera i poltrona na svakom koraku! Spijuna isto! Jos malo pa ce nas i cipovati... Hej, sve je naopako, a Robina Huda nema!

odavno sam prestala da diskutujem na tu temu..uglavnom se takve teme u najboljem slucaju zavrsavaju zucnom raspravom
jedini u sta sam sigurna, treba pobeci sto dalje iz ove zemlje

vec nekoliko puta sam cula iz usta ljudi koji su otisli preko, da ovde dolaze sa dozom gadjenja i prezira
Deda jos nije stigao dotle da su i Golubacku tvrdjavu pretvorili u lepsi i stariji zamak sa nedozvoljenim cementom.
Ma, penzosima treba uzeti pravo glasa. lol

lenka kaže...

odavno sam prestala da diskutujem na tu temu..uglavnom se takve teme u najboljem slucaju zavrsavaju zucnom raspravom
jedini u sta sam sigurna, treba pobeci sto dalje iz ove zemlje

vec nekoliko puta sam cula iz usta ljudi koji su otisli preko, da ovde dolaze sa dozom gadjenja i prezira

ako idem, vodit cu te sa sobom... Smile

Toooo, im.je i sustina cilja, da svi mladji odu na hiljadu milja...
A posteni da od pravde izgube svu nadu pa da oni na miru i jasu i kraduuu..!!
Zato mante price, svadje vec u ruke motke, poterajmo u obore te alave stokeee..!!
Poslednja izmena April 23, 9:03 pm od Sone.
zedlion kaže...

ako idem, vodit cu te sa sobom... Smile

kako stvari stoje, vodicu ja tebe lol
samo me zezaju clanovi u nemackom lol
Sone kaže...

Toooo, im.je i sustina cilja, da svi mladji odu na hiljadu milja...
A posteni da od pravde izgube svu nadu pa da oni na miru i jasu i kraduuu..!!
Zato mante price, svadje vec u ruke motke, poterajmo u obore te alave stokeee..!!

cilj je postignut..mladi odose a pametni zacutase sad
lenka kaže...

kako stvari stoje, vodicu ja tebe lol
samo me zezaju clanovi u nemackom lol

hajdmo u olandiju

Mila Lenka negubi nam nadu, nisu svesni da su vec u padu...
Gnev postenih sve se vise valja u kolone od grada do grada...
Za bezanje kad vec bude kasno, tek tada ce svima biti jasno...
Zato dusu mrakom sad ne mori, vec svetloscu ti pomogni zorii...
Nasmejane da vidimo Lenke a od zla ni trunke nit' senke...
Poslednja izmena April 23, 10:57 pm od Sone.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:53 am.