Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Počeo sam, skupljam materijal, pravim te neke zabeleške, zapisujem misli, slušam šta ljudi pričaju i kako...

Bogami, gospodjice Manawa, Vi baš lepO mislite o Mila, mada je on to malo čime zaslužio.

Zasluženo.. Garantovano.. Samo ti piši.. I obavezno piši kad izdas knjigu.. Da je kupim❤️
Poslednja izmena Novembar 10, 1:26 am od Manawa.
°°°°°¬°°°°°°°°°°°°°~ BOLJE IMATI čijuCHiyuČIju U GLAVI NEGO PRAZNO GNIJEZDO ~°°°°°°°°°°°°°¬°°°°°
MAHAWAAA, MI TE VOLIMOOOO !!!
A OVOG FINOG 33,3 CE PREPOLOVIMOO !!!

I kad je to uspeo da stvori, onda je rešio skoro sve svoje probleme, pa i dileme.

i lep i bogat...e kad nekoj upadne kasika u med...
Sone kaže...

MAHAWAAA, MI TE VOLIMOOOO !!!
A OVOG FINOG 33,3 CE PREPOLOVIMOO !!!

Jel treba pomoc? Smile

Neki su toliko opterećeni sa Vučića, da ni ne prave više razliku izmedju maskote Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu održane 1984. godine i sadašnjeg Vladara Srbije.

Men JesT' problem kad se budalama (ovim narodu nasilnim) tepa..
Josh samm fali da onog preko bare zovu DoTrumpy.. Ili onog tamo DŽonguniSlatkiSomuni.. Il tako par budala kao i ovdje di sam ja ovom fašisti da tepaju..
°°°°°¬°°°°°°°°°°°°°~ BOLJE IMATI čijuCHiyuČIju U GLAVI NEGO PRAZNO GNIJEZDO ~°°°°°°°°°°°°°¬°°°°°

I moram da primetim gospodjice Manawa da je Vaše kuckanje na forumu sve bOlje i sve tačnije, što se kuckanja tiče.

Hvala... Trudim se ~ neB.il trudna ostala wink

Zar u Nemačkoj pa Fašista?

Moj ti.. Da znaš!
Hoće ovaj manji dio operisanih od humanosti
Da
Nadjačaju ovaj veći dio...
Eh sad.. Problem je u tom sto su ljudi(svugdje na svijetu) sljedbenici po onoj staroj " kud svi Turci tu i mali Mujo"
.. Hebesh budale al kad se to prodje da širi, fakat nastaju problemi

Ma kaže se "Hebbem im", al JA tako nešto ni takla ne bi a kamoll ovo u izrazu da radim s njima..

A govorio je Mile jOš onomad da Nemačku ne bi trebalo ujedinjavati...

Hahahhaha dobar si..
Nije to samo do ujedinjenja.. Primjećujem da je cijela planeta, Oliti takozvani civilizovani svijet ima fobije
-people of color
-islam
-judaizam
-izbjeglica (pa i u Bosni, gdje su nedavno sami oni bili u sličnim Situacijama - MENE JE STID ljudi koji imaju tu pojavu)

.. MA STID ME NEKAD DA SAM DIO ISTIH ŽIVOTINJA...mislim spadam u njihovu grupu faune.. A u takvom poređenju bi radje bila majmun, il čak hijena..

Nije problem gdje živiš ili na kojoj strani svijeta.. Jer poludila je čitava planeta
I kažem da bog da nam buduće generacije pokazale kako se može živjeti.. Inshallah.

I kad su krenuli da grade fabriku i pogone, šta se ispostavilo?

.. Legla.. Lijevi dlan pod lijevi obraz.. Desni dlan pod desni obraz i kao prije kod ZikeTa...

Sam ti pričaj.. Ovaj piši

Ma, čekaj bre...

Germanija jeste velika i silna i moćna, ali nije ni Mile od juče.

TOOO MILE!

MILE FOR PRESIDENT ߑ. ͢ݤ️

Valjda ga zato ove neke žene, a i devOjke tOlko i vole.

wink ❤️
❤️
ߘ
آݤ️
Ja sam ti davno dala ideju..
Piši više knjiga odjednom ili jedan savjetnik od a do z i onda objavljuj u etapama.. Doživotno bi bio snabdjeven 😏. Smile

I Nemci šta će, čoveka ne mogu da zgaze, a on ne da da se Ograda uklanja i da se ruši Njegovo i...

Krenu sa tužbom protiv ovog našeg Siromaška.

Kao u Balasevicevoj pesmi 'Ne lomite mi bagrenje'.
You can run but you cannot hide.
Sto ljudi dvesta ludi, Morski nas zapoce fino intimno druzanje, a cim ode pretvori se u ,,politicko tuzenje"..
PS. A za mila jedna rodoljubivo poucna :
Nemoj Mileee, nista politickii, jer ces bomeee dobiti poo...
čki... ili čci... pitanje je sada...?rollshocklolTongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO.
vecinski vlasnik, SUR Net Caffea Tonguemac... mac...

svaki ima svojih 5 minuta slave... a neki i shes'!
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:16 pm.