Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Oooo, pa evo nam i Rashine Dobrile. Smile 'el ima neki sin za mene? Smile

Ma ti si mnogo fina za ove moje kurjake. Bacili se svi na Radomira i njegovog oca. Jadan bi ti život bio sa nekim od njih. wink
Oooo, pa evo nam i Rashine Dobrile. Smile 'el ima neki sin za mene? Smile

Ma ti si mnogo fina za ove moje kurjake. Bacili se svi na Radomira i njegovog oca. Jadan bi ti život bio sa nekim od njih. wink

E, moja teta Dobrila, ne znas ti kakav ja zmajcek mogu, da budem. Smile Sredile bi nas dve njih samo tako. lol lol
a meni bas delovali ko domacini ljudi
zhene su zlo, a mushkartzi kurjatzi?!

hahahahahahahahahahahahahaahahahahaha

E, moja teta Dobrila, ne znas ti kakav ja zmajcek mogu, da budem. Smile Sredile bi nas dve njih samo tako. lol lol

Mozda si dete i u pravu. Samo rizik je veliki. Veliki su svaleri, a i onako, kao da su malo su vise seljaci. Vredni su i posteni, ali umeju i da se napiju, a boga mi i da udare.
Taman cu i ja da naucim da rakiju pijem i da muza bijem. lol lol

iz vec vidjenog to si vec doktorirala lol lol lol lol
Eto vidis, teta Dobrila. Smile Aca je svedok, samo sto jos rakiju ne pijem. lol

Jeste da je naša šljivka bolja i od pleterskog podrjaveca, ali kod nas mislimo da je Dežela idealno mesto da se nauči da se šljoka. Ako to nisi tamo usavršila, taško da ćeš i u Ravniku.
Eto vidis, teta Dobrila. Smile Aca je svedok, samo sto jos rakiju ne pijem. lol

polako i rakija ce doci na red lol lol lol lol

Jeste da je naša šljivka bolja i od pleterskog podrjaveca, ali kod nas mislimo da je Dežela idealno mesto da se nauči da se šljoka. Ako to nisi tamo usavršila, taško da ćeš i u Ravniku.

Pa dobro, ondak cemo ovako: on ce da pije, a ja cu da bijem. lol

Pa dobro, ondak cemo ovako: on ce da pije, a ja cu da bijem. lol

E, to mi se već neobično sviđa. Vidi se da si emancipovano i kulturno čeljade. Ima da te u Ravniku gledaju ko vanzemaljku.
ona tako i izgleda

bas ko vanzemaljac
ona tako i izgleda

bas ko vanzemaljac

Hvala za komplimetnic. Smile Steta sto ne mogu da uzvratim istom merom. Tongue Tongue Tongue
ako zelim pored sebe da imam solidno situiranog muskarca, koji ce umeti da mi bude stub u slucaju ako ja posrnem? Sta je lose u tome...

hm... paaaaa... moz' da bude lose ako, kad posrnes, te on priveze za stub i zapali vatricu.... roll lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:24 pm.