Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zmajolika kaže...

U pitanju je keširanje koje se odvija na tvom browseru. Svi drugi korisnici odmah vide temu kao prvu na vrhu. Svakako smo preneli ovaj podatak našim programerima pa će oni videti šta može da se uradi.

Ček' s'm nešto da proverim!?

Zmajolika kaže...

U pitanju je keširanje koje se odvija na tvom browseru. Svi drugi korisnici odmah vide temu kao prvu na vrhu. Svakako smo preneli ovaj podatak našim programerima pa će oni videti šta može da se uradi.

Znači ovako.

Browser?

1. post danas sam pisao iz Mozzile, a

2. uključjući i ovaj ic G.Chroma

Rezultat identičan.

Ergo.

Koji se browser preporučuje pa da nemam(o) problema sa keširanjem???

DeAlmasi kaže...

Znači ovako.

Browser?

1. post danas sam pisao iz Mozzile, a

2. uključjući i ovaj ic G.Chroma

Rezultat identičan.

Ergo.

Koji se browser preporučuje pa da nemam(o) problema sa keširanjem???

Probaj Operu (samo zapusi prvo usi)Happy

Zmajolika kaže...

Ako mozete programerima da prenesete da i mi ostali imamo problem sa keširanjem (kako zvuci lol ) a kad je vec u kancelariji ako moze da vidi i poruke/obavestenja koja mi se takodje ne azuriraju poodavno. 

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Plavkica kaže...

Ako mozete programerima da prenesete da i mi ostali imamo problem sa keširanjem (kako zvuci lol ) a kad je vec u kancelariji ako moze da vidi i poruke/obavestenja koja mi se takodje ne azuriraju poodavno. 

Meni danas "kešira" iz prve! 

Isti računar, isti Chrom. 

Znači mora da je cashe u pitanju. 

Il' je faza meseca? 

Il' je horoskop? 

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:03 am.