Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ponekad je dobro krenuti od početka.......

https://youtu.be/jwUQvaZmrA4

Mrvicka samo da znas da mi ovaj recept nije uspeo pa sam napravila karamel kocke...mislim stvarno...

danas idem na Rudnik na porciju domacih sireva i sunke Smile da se pohvalim

p.s. vracam se popodne Smile

whooosh i am a dolphin !!

jagoda pajkic kaže...

Mrvicka samo da znas da mi ovaj recept nije uspeo pa sam napravila karamel kocke...mislim stvarno...

Gospođo_Pajkić, svaka čast za karamel kocke... 

P.S. A di je recept i slička?

Budimo realni, zahtevajmo nemoguće.

laki kaže...

danas idem na Rudnik na porciju domacih sireva i sunke Smile da se pohvalim

p.s. vracam se popodne Smile

A ne zoves nas! 

Moreee, mante po ovoj vrelini prevreloga sira, dajte u ladu ladna špricera i piva...

Sone kaže...

Moreee, mante po ovoj vrelini prevreloga sira, dajte u ladu ladna špricera i piva...

SONE brate KONERI ISPIJANJE LADNIH SPRICERA U HLADOVINI SE KVALIFIKUJE KAO 

SIVA EKONOMIJA , JER SVAKO ISPIJANJE ISTIH NA MESTIMA NA KOJIMA TO NIJE PREDVIDJENO STA JE DRUGO NEGO  DIREKTAN UDAR NA POSLOVANJE NASEG NET CAFFEA 

**jos uvek sam ziv**

proteus kaže...

SONE brate KONERI ISPIJANJE LADNIH SPRICERA U HLADOVINI SE KVALIFIKUJE KAO 

SIVA EKONOMIJA , JER SVAKO ISPIJANJE ISTIH NA MESTIMA NA KOJIMA TO NIJE PREDVIDJENO STA JE DRUGO NEGO  DIREKTAN UDAR NA POSLOVANJE NASEG NET CAFFEA 

Hahahaha, kraj sira videh tebe Brate Proto, pa rekoh da zaiskam nešto prikladnije po radi sebe...

A i Keva naša mila do sireva dotrčala i kafanče napustila, samo osta od Bata Mila na stolu glava od pisanja klonula...

P.S. a da ti šanem ako smem, nešto merkam ovu vrednu Zmijoliku, videh da zna da meša surutku, pa je pogledni i ti za novu konobaricu...

Poslednja izmena Jul 30, 9:02 am od Sone.
   lajkuje ovo

SONE brate KONERI VRLO RADO BIH JE POGLEDA NO ME NESTO STRAH ,NESMIJEM DUGO GLEDAT U NJU DA NEOSLEPIM 

A ZAMISLI SAMO DA I ONA POGLEDA MENE PA SE SUDARIMO NEKIM SLUCAJEM 

**jos uvek sam ziv**
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:22 am.