Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako sam dobro razumela , sada od foruma želite da napravite Google...drzati se teme, stavljati proverene informacije, pa Bem mu misa, ja u nisam stručni ni u čemu osmi u seksu, so nekih granica...razz
Poslednja izmena Decembar 26, 12:32 pm od Kontrasica.
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Ako sam dobro razumela , sada od foruma želite da napravite Google...drzati se teme, stavljati proverene informacije, pa Bem mu misa, ja u nisam stručni ni u čemu osmi u seksu, so nekih granica...razz

Pređi u odgovarajuću temu.
Adminka
Kontrasica kaže...

Kao prvo sajt se zove upoznavanje, ne zove ae Coolinarika pa da razmrnjujemo recepte, oni su uspelli...

Mi smo UPOZNAVANJE, kako god reče Tema na forumu mi upoznajemo čoveka, lika, nika preko postova koje piše ...
Ja sam imala sajt za prodavnicu korseta i izazovnog donjeg vesa dok sam imala butik, ceo sajt chat je Bio fokusiran na to...pa onda sajt sa poljoprivrednom mehanizacijom isto tako, Dolaze ljudi koji hoće da kupe ili da se informisu o masinama koje prodajem, nema upoznavanja nas, ima sa artiklom koji žele da kupe...e sada mi smo upoznavanje, ne prodajemo ništa, mi se upoznajemo, baš zato forum treba da ostave kakav i jeste...moje mišljenje...

Tako je bilo i tako nije radilo i zato ga menjamo. Upoznavanje ostaje osnovna funkcija i okosnica sajta ali je potrebna moderacija, potreban je sadržaj i sigurnost da bi zaživeo.
Adminka
I ja se pridružujem u pohvalama. Nadam se i da je odzvonilo napušavanju i rasterivanju članova, besomučnom trolovanju, nebuloznim temama, lečenju frustracija i postovima u beskonačnom nizu. Bravo za administratore.
Ivana Jankov kaže...

Tako je bilo i tako nije radilo i zato ga menjamo. Upoznavanje ostaje osnovna funkcija i okosnica sajta ali je potrebna moderacija, potreban je sadržaj i sigurnost da bi zaživeo.

Ukinite clanarinu pa ce prezivjeti
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
brojkan kaže...

Ukinite clanarinu pa ce prezivjeti

Da si pogledao šta sam napisala shvatio bi da je članarina ukinuta, samo je potrebna besplatna verifikacija.
Adminka
Ivana Jankov kaže...

Da si pogledao šta sam napisala shvatio bi da je članarina ukinuta, samo je potrebna besplatna verifikacija.

Se izvinjavam hvala
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Ivana Jankov kaže...

Nece ti moderisani sadrzaj privuci clanstvo. Pogledaj samo okolne divne forume sve zvrlje prazno. Pogledaj xy sajt, tamane se ustase i cetnici, psihopate, romanticarke, naucnici, proleteri, levicari i desnicari. Ima ludih i nekorektnih moderatora ali ne guse i ne dave. Sajt cveta i pola clanova se kresnulo a nije ni sajt za muvanje. Preteranom moderacijom i arogancijom cete ubiti forum. No, kako rekoh ne odredjuje forum koliko ce se ljudi upoznavati ili ne. To odredjuje sama kvaliteta sajta.
No, na vama je. Ubijete li kreativnost i igru nas nema. A jak smo tim.
Poslednja izmena Decembar 26, 8:39 pm od zedlion.
And while I can think, while I can talk
While I can stand, while I can walk
While I can dream
Oh please let my dream
Come true
Right now
Let it come true right now
Dovoljno ste zasrali ovaj sajt da sada krećete u drugom pravcu.Imate 350 000 ljudi gdje su ? Sve bolesno nenormalno lažno.Bila sam ovdje otišla vratila se kada ste promijenili koncepciju.Ok i na upoznavanje.net sam šta ima tu loše i na Tagged i ptice na grani znaju za te sajtove i dobijem blok jer sam napisala da postoje.Smiješno...
svi smo mi i na tim sajtovima.

SMS verifikacija je veliki problem. Kako ce sada nasi inostrani clanovi da se bace u trosak zbog SMS?
I zamisli zena iz amerike posalje SMS a muz joj placa racune pa je pita kome je poslat taj SMS u Srbiju?
Svi sajtovi autorizuju preko mailova i tako je pravilno.
Ako zelite povecati prihod, stavite neke sitne placene reklame u neki cosak stranice. Necemo se buniti dok nam ne izbodu oci.
And while I can think, while I can talk
While I can stand, while I can walk
While I can dream
Oh please let my dream
Come true
Right now
Let it come true right now
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:45 am.