Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stekla sam utisak da se ljubav menja kada dođu deca.

Često čujem da se žene naprosto zaljubljuju u svoju decu i u toj, potpuno prirodnoj, brizi o detetu, postanu manje supruge, drugarice i ljubavnice, a više mame i starateljke. Na neki način im muževi postanu mnogo manje bitni nego do tada.

Čini mi se da se muškarci ne menjaju toliko, i da to možda može da dovede do konflikta....

Zanimaju me vaša iskustva, da li se zbog dece promenio odnos u braku, da li se promenila ljubav prema suprugu?
Lele, što bih voleo da čujem devojački odgovor na ovo! grin

Mada, iskrenom se mišljenju ne nadam.
Vama, curama, mnogo više znači kako će rečeno da zvuči, nego što vam je stalo do istine.

Čast izuzetnoj. mrgreen
Ne. Naprotiv. Produbljuje se.
Mi selimo od dece, jupiiiiii opet mozemo golisavi treckati po stanu...mrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Naravno da se menja...nemaš vremena za neke muške gluposti jer menjaš pelene pobogu
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
NIJE, BRE, NORMALNO! twisted

A, Ti, Plavkice, ... ako pod "neke muške gluposti" misliš na seks, će da nadrljaš, majke mi! cool
Rec je o ljubavi, ne o sexu.
Da li će biti promena, i u kom obimu, zavisi pre svega od zrelosti partnerskih odnosa (neki to zovu ljubav), pre radjanja dece.
Poslednja izmena Januar 20, 11:01 am od gospodja_Mrvić.
Budimo realni, zahtevajmo nemoguće.
U vezi sa temom...
Poslednja izmena Januar 20, 12:11 pm od Aria.
Attachment-i
Paraskeva kaže...

Rec je o ljubavi, ne o sexu.

Ja sam mislio da to dvoje, mi muški odvajamo. mrgreen

Čudno neko vreme dođe.

Da li će biti promena, i u kom obimu, zavisi pre svega od zrelosti partnerskih odnosa (neki to zovu ljubav), pre radjanja dece.

Ja sam doziveo velike promene, na gore, supruga je promenila izgled, od Merilin Monreo, na baba seru, dvadert kila vise, stomacina koju je nosils celog zivota, izgubila zube, na kraju rak dojke i odstranjuvanje, tako da je svaki komentar suvisan, kao ni reci utehe- Jedino nova veza, da se zaboravi proslost
areallover45 kaže...

Ja sam doziveo velike promene, na gore, supruga je promenila izgled, od Merilin Monreo, na baba seru, dvadert kila vise, stomacina koju je nosils celog zivota, izgubila zube, na kraju rak dojke i odstranjuvanje, tako da je svaki komentar suvisan, kao ni reci utehe- Jedino nova veza, da se zaboravi proslost

Da li mislis da je tvoj izgled bolji? To sto je zena tvog zivota promenila fizicki ,,opis'' je samo tvoja krivica. Da si je usrecio ne bi se promenila. Nije kriva sto je dobila rak dojke (mogao si i ti da dobijes rak testisa, na primer)... Zar u sopstvenoj zeni gledas baba seru? Zar nemas savesti?Nisi ozenio lutku vec osobu- dusu koja je trazila nesto vise od tvog jeftinog animalizma. Fuj!
areallover45 kaže...

O jednoj ženi koja je MAJKA TVOJE dece, tako da pišeš?! Mogu da kazem da si kreten!
Klie se skinu, zubi se poprave! Tebe da tešimo?! Ti si obična budaletina!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Livingston kaže...

NIJE, BRE, NORMALNO! twisted

A, Ti, Plavkice, ... ako pod "neke muške gluposti" misliš na seks, će da nadrljaš, majke mi! cool

Ooou boze, naravno da nEsam mislila na sex. Mislila sam na muske (a i zenske) gluposti koje imamo vremena da analiziramo i idealizujemo, pre dece s viskom vremena, a s decom nemamo vremena lebac da jedemo...pa o produbljivanju ljubavi moz da pricamo kad mi deca podju na fakultet, nemo se lazemo smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Ooou boze, naravno da nEsam mislila na sex. Mislila sam na muske (a i zenske) gluposti koje imamo vremena da analiziramo i idealizujemo, pre dece s viskom vremena, a s decom nemamo vremena lebac da jedemo...pa o produbljivanju ljubavi moz da pricamo kad mi deca podju na fakultet, nemo se lazemo smile

Samo ti polako.

Muž ćr ti u međuvremenu poći na časove joge.

Pričam iz ličnog iskustva. mrgreen

P.S.
Znate li koji kolač najviše goji?

Svadbena torta.

shockgrin
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:52 pm.