Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zorro kaže...

"Mali narodi suštinski ne postoje na političkoj mapi svijeta.Oni su tu da budu pogaženi kad se slonovi tuku  , kolateralna  šteta" 

Ovo je kovanica iskovana u labarotirijama  odnosa s javnošću - NATO -a 

није проблем, НАТО се лако неутралише с три руска камиона за дизинфекцију

Teme: covid-19, korona

BIL GEJTS   - PROBLEM - REAKCIJA - SOLUCIJA   .  .  .

https://www.youtube.com/watch?time_continue=403&am...

Hmmmm Bil Gejts @ 10 min. i poslije toga KONAČNO RJEŠENJE koje je od godinu dana do 2 godine VAKCINA  .  .  .  hmmm

Stanje i suština stvari  .  .  .

Poslednja izmena Maj 6, 1:21 am od Zorro.

Budući da čitanje tekstova često zahtjeva mnogo truda, a slike djeluju brže na mozak, evo slike onoga što je "dobro" prema WHO-u za djecu od 0 do 4 godine između ostalog !!!

Čitati i drhtati , jer samo ne drhti onaj ko ljudskom drhtavicom zagospodari !!!

Poslednja izmena Maj 6, 5:21 pm od Zorro.

Ono što možemo da vidimo , jeste da je  savremeni svijet planeta Zemlja prije svega jedan lokalitet u svemiru koji je nastanjen  robovima na istoj , gdje žive ljudi  koji su izabrali da budu robovi raznim zabludama    .   .   .

I zaista je mnogim ljudima jednoj  velikoj većini poteškoća da se oslobode ropstva , kako kaže Apostol Pavle  "Ko će me osloboditi tih niskih robovanja , tim smrtnim niskim pobudama "

lajkuje ovo

BOG JE DOPUSTIO POHOD KUGE NA PLANETU ZEMLJU I ZAPITAO JE KOLIKO NAMJERAVA DA UBIJE LJUDI?ODGOVORILA MU JE JEDAN MILION.

KAD SE VRATILA IZ POHODA BOG JE KUGU ZAPITAO ZAŠTO SI REKLA DA ĆEŠ DA UBIJEŠ JEDAN MILION LJUDI A UBILA SI PET MILIONA?

KUGA JE BOGU ODGOVORILA UBILA SAM JEDAN MILION A SVE OSTALO JE STRADALO OD  BEZBOŽNIŠTVA  LUDILA I STRAHA  !!!

Kuj god mognem da odpomognem, to sa kamerama sto Beograđane zeza, je pre 30 leta je bila akcija DEMOGRATA Engleza..

U SLOBODNOM Londonu je 7'000. postavljeno, da bi kao i ovde, sabraćaj i kriminal bilo kontrolisano...

Međutim, ta se opšta nevolja nije smanjila, samo se praćenje i ucenjivanje odabranih drastično povećalo...

Naime, najviše se pratile VANBRAČNE VEZE, i sa tim se ucenjivali  nesmotreni nesrećnici, da pred političkom elitom kao poslušni kučici peze...

Zaključak, od sada kad šetate ulicama belog grada  ljubavnice časne i od urokljivih kamera sklanjajte, da vam guza ne strada...

Poslednja izmena Maj 26, 4:59 pm od Sone.

Zorro kaže...

Budući da čitanje tekstova često zahtjeva mnogo truda, a slike djeluju brže na mozak, evo slike onoga što je "dobro" prema WHO-u za djecu od 0 do 4 godine između ostalog !!!

Čitati i drhtati , jer samo ne drhti onaj ko ljudskom drhtavicom zagospodari !!!

Evo da i tebi dam o toj drhtavoj temi bratski savet iskreni, netreba ni drugog plašiti blago tebi i  meni...

Elem, več tri decenije vodim sindikalne štrajkove, proteste i borbe protiv svakojake domaće i strane fukare....

Kad bi oni mogli prave i poštene, za te svoje zulime okupe, onda bi bilo ozbiljne nevolje  i prpe...

Hvala je milom Bogu što to još ni blizu nemogu, oko sebe jedva skupe sebi sličnu nesposobnu ali alavu ,,gospodu"....

Zato im sve te ,, reformske privatizacije" kao i ove ptičije, svinjske i koronske svetske zajebancije, budu na kraju više smešne i traljave akcije....

Gledajte ih samo na tim ekranima, kako se prenemažu dok sebe samo lažu, vrte i rukama i očima neda im istina da govore i gledaju pravo i mirno, ako ih samo malo bocneš sa kontra pitanjem, kao obični kokošari reaguju svadljivo i prezirno...

Samo ih treba tući istinom i čvrstim pravednim pogledom, koji kaže ,, IIŠŠ, OD MENE KOKOŠARI I SVETSKI KLOŠARI..." !!!

TAMA i ĆAMA, nikad nije mogla protiv SVETLA i TOPLOG pravednog na svet pogleda...može samo da na trenutke neodlučne osobe na pravome putu  pomalo ometa....

PS. Vidite samo i te zapadne lidere moćne, Engleske, Američke, Francuske i Nemačke, na prvi pogled grdne i smešne, njih se ni mačke ne plaše a svu snagu i pamet za to daše...

Poslednja izmena Maj 26, 7:26 pm od Sone.

Je l vam leglo 100ojra?

- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Pošteno rečeno, stiglo mi u utorak u podne tih sto jura, što nam je već  samo na maskama popljačkano, behu 20 din. pa kad stiže Čajna donacija skočiše na 120. din. A amerima njihovi belosetski hohštapleri vraćaju 1000. dolara. Koliko vama vraća vaša fina Bečka dal, ce od Američke biti većka....aaaa..!?

PS. A kolko mi se s,njima posrećilo, posle par sati dadoh ga majstoru za lamelu i kvačilo...

Poslednja izmena Maj 30, 5:40 pm od Sone.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:13 am.