Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dobre vijesti za Srbiju. Vodeci svjetski pulmolog i eminentni naucnik je pronasao rjesenje za pandemiju...

Od ranih jutarnjih casova ogromne kolone ispred infektivnih klinika, gradjani nestrpljivo cekaju da se zaraze...

Attachment-i
Teme: covid-19, korona

Konacno da  nesto vise saznamo o Covidu-19

- Maske su obavezne i ne mogu vas zastititi od virusa

- Rukavice obavezno nositi na pocetku pandemije. Kasnije, kad kulminira, rukavice postaju nepotrebne.

- Treci pik prvog talasa je najopasniji. Pretpostavlja se da ce drugi talas biti slabiji ali se jos ne zna koliko ovaj prvi ima pikova...

- Virus  ne moze podnijeti temperature preko 940 stepeni

- Virus se ne moze prenositi na tribinama sportskih stadiona ako se karte prodaju online...

- Rizicne grupe su srcani bolesnici, onkoloski pacijenti i navijaci Partizana.

- Za vrijeme trajanja predizborne kampanje virus stupa u stanje hibernacije i naglo se probudi po zatvaranju izbornih mjesta

- Postujte mjeru fizicke distance kako se ne bi zarazili, a najbolje se zaraziti upravo u ovom periodu.

- Ako sumnjate da imate virus, obratite se na kliniku, tamo cete ga nesumnjivo dobiti.

- Ako kijate, prekrijte usta laktom.

- Nemojte paniciti, budite raspolozeni i nasmijani jer - ovaj virus je smijesan.

- Ako vas hospitalizuju, vjerovatno cete dijeliti s nekim krevet, pa izaberite mjesto do zida.

- Virus je sezonski, traje od februara do januara i u tom periodu budite oprezniji.

darija vs bradonja iz Obrenovca

bradonja vs Kon

vucko vs krizni stab

a narod? nek se snalazi Smile

whooosh i am a dolphin !!

Ako su informacije kojim raspolazem validne, najoptereceniji su medicinski radnici u Beogradu i hodza u Novom Pazaru (uci po desetak dova dnevno)...

Šou smile

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Neverovatno. Malopre sam sanjala Nestorovica. Bas mi bilo lepo(samo me nesto golickali brkovi). Nadam se da nisam zakacila kuronu. 

(ne zezam se)

lajkuje ovo

srecne rane kevo Smile

Paraskeva kaže...

Neverovatno. Malopre sam sanjala Nestorovica. Bas mi bilo lepo(samo me nesto golickali brkovi). Nadam se da nisam zakacila kuronu. 

(ne zezam se)

Ovako zamisljam taj san...

Sea Horse kaže...

Ovako zamisljam taj san...

Eh, nismo dotle dosli. Sledeci put. Tongue

(PokvariO si mi romantiku. )

Gospodža ništa na lizing ne prifaća.

Lako je iza šest volova gurati plug.

UPDATED...

Najnovije informacije...

Velika grupa naucnika je dosla do zakljucka da se virus Covid-19 prenosi putem cestica vazduha.

Ulazu se veliki napori da se dokaze da se ovaj virus siri i telepatski...  Stay tuned...

i  lajkuje ovo.

Manja grupa migranata uhvacena na granici u pokusaju da prebaci Srbe u Grcku (Associated Kres)...

i  lajkuje ovo.

hahaha morski, briljiraš

Uskoro pocinje sa proizvodnjom antikorona set. 

Paraskeva kaže...

Uskoro pocinje sa proizvodnjom antikorona set. 

Kinezi, jeb'li mater, ko ce drugi... Kose oci...

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:51 am.