Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jednog lepog sunčanog dana, na velikom proplanku, neposredno pored guste bukove šume, sreli su se dvoje mladih. Bila je to ljubav na prvi pogled. Vreme je prolazilo, sve je bilo tako divno, sjajno i poletno dok se roditelji nisu umešali. Naime, ona je bila iz bogataške porodice, obrazovana, stilizovana, devojka iz grada koja je raspust provodila kod bake na selu, dok je on bio drvoseča. Ljubav je bila jaka, ali su i razlike bile velike i postajele su sve veći teret. Uprkos svemu, nisu se predavali.

Da li su oni živetli srećno i zadovoljno do kraja života?

naravno ,ljubav uvek pobedjuje

Vestica BezSenke

A jok nisu...drvoseča se zagledo u njenu sestru...a ona postade srBska majka...gledala sam

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Aria kaže...

Jednog lepog sunčanog dana, na velikom proplanku, neposredno pored guste bukove šume, sreli su se dvoje mladih. Bila je to ljubav na prvi pogled. Vreme je prolazilo, sve je bilo tako divno, sjajno i poletno dok se roditelji nisu umešali. Naime, ona je bila iz bogataške porodice, obrazovana, stilizovana, devojka iz grada koja je raspust provodila kod bake na selu, dok je on bio drvoseča. Ljubav je bila jaka, ali su i razlike bile velike i postajele su sve veći teret. Uprkos svemu, nisu se predavali.

Da li su oni živetli srećno i zadovoljno do kraja života?

sigurno, ako je bajka...

- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

A šta je to, što po vašem mišljenju najviše utiče na razlaz dvoje ljudi?

Da li je to stanje na računu? Obrazovanje? Različiti pogledi na život? Ne podržavanje veze od strane roditelja? 

Ova tema je nekako uvek aktuelna.. Naravno, ljudi imaju različita iskustva, različite su priče..

Aria kaže...

A šta je to, što po vašem mišljenju najviše utiče na razlaz dvoje ljudi?

Da li je to stanje na računu? Obrazovanje? Različiti pogledi na život? Ne podržavanje veze od strane roditelja? 

Ova tema je nekako uvek aktuelna.. Naravno, ljudi imaju različita iskustva, različite su priče..

Kad pitas da ti kazem, da mlada okolo ne skitas, dvoje se po mirisu zavole, a kako mudri narodi pisu, dodje vreme kad se vise ne mirisu...

Poslednja izmena April 2, 8:58 pm od Sone.
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:33 am.