Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta činiti u Zadate_SituacijE?

Ni Tantal nije Sveznajući.

Za očekivati je da kad budemo razvili taj neki "imunitet Krda" da će ipak biti lakše.

Muke Tantalove...

Ja činim onO što mogu.

Redovno se molim bogu za dobro zdravlje svoje i svojih bližnjih.

Perem ruke kao nikad u svome životu što ih nisam praO, nosim masku iakO na ove VrućinE počinje da mi smeta, ali realnO, i ne puštam nikOg k sebi, na bliže od dva metra.

Muke Tantalove...

I suočavam se sa tim nekim pOsledicama celokupne situacije.

Žena besna, el evo već treću nedelju zaredom nismO imali seks, a naviknuta je. 

Sitna deca nervOzna, el bi na mOre, naviknuta su da budu na plaži u ovo doba godine, a ni mama, ni tata neće da ih vOde.

A komšinica sa Trećeg sprata sa kojom sam pOvremeno pio kaficu u četiri Oka i Bez_Svedoka, kupila skafander i nigde ne "mrda" bez njega. Juče kad sam je video na stepeništu kad se šlOgnuO nisam. Lepa žena i zgOdna, ali kao da je sa druge Planete.

A ja kad ne znam više šta bih, skinem onu masku, sednem na biciklO i "teram" onaj Točak kao da sam Besan, prelazim i po 40 km dnevno. Kondiciono nikad bolje nisam bio pripremljen, zategnut kao Struna, sam Mišić. Bolje nisam izgledao ni kad sam "dečkić" bio.

Poslednja izmena Jul 1, 8:45 pm od Tantal.
Muke Tantalove...

Sad je parola "Ekonomija ne sme da stane".

I shodno tome neka se svako čuva kakO zna i ume, ali raditi se mora i privredjivati.

Muke Tantalove...

Tantalov Optimizam da tje sve dObro da se Svrši i da tjemO jO5 u dOgledno vreme živeti kO nekad je realno Zasnovan.

Ovo je, u stvari, rat.

U ratu se kao što svi znamO "gine", ali ni u jednom ratu nikada nisu svi izginuli.

Daće bog pa da i ovoga puta budemO na strani pObednika. Pobeda je preživeti i Ostati_Svoj.

Poslednja izmena Jul 1, 9:01 pm od Tantal.
Muke Tantalove...

Politička situacija se usložnjava.

Muke Tantalove...

Sve se čini da se Vučko sa ovim skorašnjim izbOrima koji se održaše, ipak preigrao.

Klasičan autogol.

Muke Tantalove...

Sve što nije trebalO da se desi, desilO se.

To što je osvojio preko 60% glasova na izborima čija je regularnost pod velikim znakom pitanja, ali realnO, je pirova pobeda u situaciji kad u novom sazivu Skupštine Opozicija neće ni da postoji.

A kad ti Opozicija nije u Skupštini, onda mOže lakO da ti se "izlije" tamO gde je pOnajmanje pOželjna, tj. na ulice.

Razloga za NezadOvoljstvo je Mali_Milion.

Poslednja izmena Jul 1, 9:13 pm od Tantal.
Muke Tantalove...

Daleko od toga da Opozicije nema, negO je problem što je razjedinjena i neorganizovana.

Ali ni to neće večno da traje, ta neorganizovanost.

Muke Tantalove...

Dovoljno bi bilo da se pOjavi neki Pravi_Čovek, ugledni Srpski_Domaćin ili Domaćinski Sin, koji pri tome nije plašljiv, ali koji će pri tome biti u stanju da sublimira sve to što se sublimirati mora i da kao racionalan i razuman čovek, okupi te neke "razbucane" oppozicione snage oko sebe.

Srbi se okupljaju oko vOdje, a ne oko programa ili ideja i to je tako od kakO je sveta i veka.

Opoziciji ne fali program, a ni te neke ideje, negO Vodja, koji bi bio u stanju da sve to što je "razbucano", a opoziciono je raspoloženo, ujedini oko sebe i...

Muke Tantalove...

Svi ovi koji bi da budu Vodje Opozicije u Srbiji su "potrošena roba". Traži se neki Novi_Lik.

Muke Tantalove...

Ima ih kOji bi to mogli da "odrade" kakO treba, ali ako bi Tantal bilo koga konkretnog u tom smislu imenovao, to bi značilo da "navija" i da je politički ostrašćen.

Muke Tantalove...

Tražimo čOveka Neokaljanog Obraza, sa dOvoljno Mozga i Elana, koji nije Plašljiv.

Poslednja izmena Jul 1, 9:27 pm od Tantal.
Muke Tantalove...

ZaštO Tantal nikada, ali nikada ne "pljuje" ni po Vučku, a ni po Naprednim Snagama?

Zato što to nije način da se on i svi oni koje je on "okupio" politički poraze.

Zato svi vi kOji ste skloni da po internetu ili već gde "trkeljišete" (da ne upotrebim neki teži izraz), stavite malO prst na čelo i razmislite.

Poslednja izmena Jul 1, 9:34 pm od Tantal.
Muke Tantalove...

Jer sve ovo što nam se dešava i što će nam se još dešavati jeste za Duboko_Promišljanje.

Poslednja izmena Jul 1, 9:26 pm od Tantal.
Muke Tantalove...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:44 am.