Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sad si nam unistio bajku dekane moramo ispocetka

...znaci dosla zima ....
**jos uvek sam ziv**
......u sred leta kad joM vreme nije....
Kada se besmisao shvati činjenicom od tada se živi sa tom činjenicom.
   lajkuje ovo
To Leto je došlo kada mu se putari nisu nadali, bilo je voljeno od svih, sem Leda, tog hladnog lika..Hoće
li se istopiti to hladno srce, saznaćemo u nastavku serijala..ostanite uz nas, samo na kanalu Bajka Et Lupetam tačka kom..grin
I onda su svi likovi poceli da pevaju jugoslovensku, staru dobru himnu. I ptice pocele da cvrkucu, babe da se podmladjuju, a dede da se ispravljaju... Premijerka se zaljubila u dekana... al on se ne da ni po cenu zivota! Veran je svojoj...
..princezi..

A sa mi Adminka da, pa da bude i slikovnica i bajka..
Budi!
I tako, godine su prolazile, a Damica nije mogla lepiti sličice..postala je besna i rešila da sruši Forum grin
   lajkuje ovo
vukla I ispale joj staklene cipelice... A onda je fosao On... najlepsi dasa na svetu i netu... Podigao je cipelice i lepim dubokim glasom rekao:
Gde si kupila ove cipelice, znači strava su, moram ih probati grin I tako je, nekako, probao te cipelice, na prstiće, pošto je jelte to bio broj 37, zaljubio se u njih na prvi pogled.. Plesao je i plesao, sve dok nije došlo vreme za špagu.. Ona ga je ohrabrujućim pogledom inspirisala... I..
Govorila u taktu go(kao bez icega na sebi) moj dragi go go (kao idi, hajde, kreni) go go go go go go go go gg

I. On taman skoči I elegantno raširi svoje noge u zraku kao perfektnu špagu i reče..

Đe ronimo, Jeronimo?!

I u tom trenu se...
°°°°°¬°°°°°°°°°°°°°~ BOLJE IMATI čijuCHiyuČIju U GLAVI NEGO PRAZNO GNIJEZDO ~°°°°°°°°°°°°°¬°°°°°
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:36 pm.