Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E moj, BR... Smile Izgleda, da ova omladina nista nije naucila do sada. Wink
To je elementarna pedagogija... kada dete ne uspe da bude primeceno zbog svojih kvaliteta trudi se da napravi probleme kojima ce da privuce paznju...
naravno, ali domace vaspitanje doprinosi i tome koju vrstu
problema "pravi"... da se proceniti zasto je nezadovoljno
sta je to sto ga navodi na takve postupke... 8)
To je elementarna pedagogija... kada dete ne uspe da bude primeceno zbog svojih kvaliteta trudi se da napravi probleme kojima ce da privuce paznju...

?

Zamislih se sad roll

Da li imam kvalitet ili problem?

roll

Ovde je ispala elementarna katastrofa. Smile 'el pokriva forumsko osiguranje posledice elementarnih katastrofa? Smile Smile
Stetu mozes da nadoknadis samo iz nagrade za najidiJota. Smile
Vise srece cu imati preko GREB-GREB, nego ovako. lol
Poslednji put kad su me testirali a to beše pred polazak u osnovnu školu imao sam 96 poena. S obzirom šta sam sve u međuvremenu doživeo (i na sreću, preživeo), mislim da sam na "skali" dovoljno skliznuo. roll 8)
Poslednji put kad su me testirali a to beše pred polazak u osnovnu školu imao sam 96 poena. S obzirom šta sam sve u međuvremenu doživeo (i na sreću, preživeo), mislim da sam na "skali" dovoljno skliznuo. roll 8)

Na 69? :D
Nezgodan obrt bogami..., ali kad vi kažete neka bude. oops
neki mali picWajZ... uobicajeno.... nego: KAKO SLEPOM OPISATI
BOJE.... moze da se shvati i bukvalno, ali me mozda vise zanima kako objasniti nekome ko ne vidi ono sto vi vidite.....
Nekim ljudima ne vredi objasnjavati... ne..ne..neeeeeee wink

Da, to je oduvek bilo tako, jeste i bice, svidjalo se to nama ili ne. Unhappy
"nearh" kaže...
[quote]neki mali picWajZ... uobicajeno.... nego: KAKO SLEPOM OPISATI
BOJE.... moze da se shvati i bukvalno, ali me mozda vise zanima kako objasniti nekome ko ne vidi ono sto vi vidite.....
Nekim ljudima ne vredi objasnjavati... ne..ne..neeeeeee wink

Da, to je oduvek bilo tako, jeste i bice, svidjalo se to nama ili ne. Unhappy

Prema tome... kuliras, ignorises do izvesnih granica... i tako
u krug roll
zakasnio si.. lol lol wink a mozda ga i bude, ovde je sve
nepredvidivo.... wink
Poslednji put kada sam bila na sistematskom pregledu rekose da sam zensko! Ccccccc, sram ih bilo... Tako da mi lazu oca... lol wink

Preziveh ja ovde mnogo pichvajza... Reko, da se potsetim kako to izgleda, a i da se malo smejem... Unhappy
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 am.