Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

1. Napravite ljubomornu scenu kad za to nema baš nikakvog povoda.
2. Kad god mu je do sexa - odbijte ga
3. Kad mu nije do sexa - navalite na njega
4. Sve pare koje mu izvučete odmah potrošite na gluposti
5. Zvocajte mu stalno kako malo zarađuje
6. Uvek mu pričajte da su njegovi prijatelji uspešniji od njega
7. Pitajte ga šta da obučete za izlazak i obavezno obucite nešto drugo
8. Usisivač koristite dok gleda TV
9. Koristite uzrečice ''a šta li sam ja bogu zgrešila''
10. S vremena na vreme plačite pred njim bez ikakvog razloga.

3. Kad mu nije do sexa - navalite na njega

ova mi stavka kod muskaraca nije nekako moguća mrgreen
Uh, teska vremena, prijatelju moj!
Smile cry 8)
Ne daj te se prevariti moje drage dame, danas treba umeti
privuci i zadrzati muskarca. Sledite ova pravila, bice efekta !

1 korak - nikad ne bulji i direktno ih ne gledaj u oci, jer muskarci su sramezljivi...

2 korak - ne glumi lako osvojivu devojku, ali ne i nezainteresovanu, nadji granicu izmedju toga...

3 korak - ako te u klubu pocaste picem... uzvrati... jer muskarci NE vole sponzoruse!!!

4 korak - ako ti pridje nadji neku zanimljivu temu iz zivota... nemoj mu odmah dati do znanja da ti se svidja... strpi se...

5 korak - daj mu do znanja da mu verujes.. poveri mu neku malu tajnu...

6 korak- nikad ne tracaj o drugarici pred njim jer ce pomisliti da si uzasan prijatelj!

7 korak - ako te zamoli za ples... plesi elegantno, pomalo zavodnicki ali ne previse... tj.pokazi da imas stila!!

8 korak - ako ti ponudi voznju do kuce... ne prihvati, reci da ides taksijem.. tada ce se zapitati da li uopste ides kuci???Smile

9 korak - bude li uporan u svojoj nameri... prihvati hladnokrvno...

10 korak - ako te pokusa poljubiti reci da je jos uvek rano dok se bolje ne upoznate... tako ce te vise pozeleti i ne brini nazvat ce te sutra!!!!!! lol lol
Armandito, dovoljan je samo jedan korak......................... Zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno....................................Smile))
Meni je Micin recept najprihvatljiviji .

ZVOCANJE I SAMO ZVOCANJE!!!

Za bilo sta , mislim da ih to izludjuje.

Bravo Micika pun pogodak, sta ti je iskusna zena !!!
Ne znam da li zvocanjem moz' da ga upropastis, al' prilicno je sigurno da moz' da pogines....... lol lol lol
pa el ti misliš da žene nisu lukave................. zvocaš i zvocaš i zvocaš sa sve nožOvima u rukama....................................Smile))
A toJ da ima cime da te ukoka kad mu pregori osigurac? Bas lukavo.. lol lol
pa el ti misliš da žene nisu lukave................. zvocaš i zvocaš i zvocaš sa sve nožOvima u rukama....................................Smile))

xaxaxaxa Micoooo Cariceee lol lol lol lol
sledeci put Micika "Surikene" kao Mindza ovaj Nindza lol lol
nožOvi su za one slabije građe, a za one snažnije momcove upotrebljavamo pištoljčići...................................Smile))

PS. razdaljina između partnera se podrazumeva, BR i nemo više da tražiš mane mojim teJorijama, el ću te spucam u glavu.................Smile))
Armandito, dovoljan je samo jedan korak......................... Zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno i zvocajte mu stalno....................................Smile))

A gdi je tu ljubaF u to zfocanje?
ToJ tek da vidis kako deluje zvocanje...... vec bi da pucas..... Smile
Idi begaj , ovako se nisam smejala od doba Josipa Broza-Tita lol lol lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:50 pm.