Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kontrasica kaže...

Uhapsise ga! To jesu super vesti, ali koliko traganja, toliko milicije, toliko dreke, 17dana potera po šumam i gorama, a on čovek kod kuće...da nije istina, bilo bi smešno...

Bas tako, eno ismejava se i slicno mocni Pink tviteras Mitrovic slatko, novinari uzeli na vestima pare a vlasti protracili, da bi nam svima jos jednom dokazali, da je pojedinac najaca organizacija a komsiluk najbolja CIJA ...

u Srbiji su, verovali ili ne danas presudili jednom Twitterasu i zabranili mu da twitta ... ja ne mogu da verujem...

a covek nista lose nije napisao, pitao je Brnavicku a li ce maske koje su dobili u donaciji deliti njihovima na glasanju

- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Evo i sam rizikujem da me matorog i ludog uhapse, pre ovoga behu 20 din, a sad kazu ogranicili na 120.din. za dobro naroda rade , plus dobro zarade, ko nam kriv ludim , postenim, prostitucija i trgovina najstariji i najunosniji zanati brale...!!

Poslednja izmena Mart 28, 6:44 pm od Sone.

"DOBRO DOŠLI" piše na ULAZU u privremenu bolnicu na Sajmu.

da li su oni normalni, cak i da je crni humor, previse je...

neka i bogati vide kako je meni...

ovaj nije normalan!

Drustvo, besplatno lecenje! 

lajkuje ovo

Mila nasa Kevo, nisam bas za dz. ali sam za uzajamno lizuckanje maestralno...namestih se evooo...!!!

Sone kaže...

Mila nasa Kevo, nisam bas za dz. ali sam za uzajamno lizuckanje maestralno...namestih se evooo...!!!

Pa, super. Ona leci tebe, ti lecis nju. 

Paraskeva kaže...

Pa, super. Ona leci tebe, ti lecis nju. 

Noj ne treba nista, stara i cila, ziva bila, nego se ti javljas, kanda bi da ovo mlada probas...mmm...

Poslednja izmena April 6, 11:07 am od Sone.

Sone kaže...

Noj ne treba nista, stara i cila, ziva bila, nego se ti javljas, kanda bi da ovo mlada probas...mmm...

Ti kanda nesto nagovaras,a?

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:14 am.